HAYATINIZIN DEĞİŞİM GÜNÜ YADA OLAYI NEDİR? SİZİ DEĞİŞTİREN ŞEY NEDİR?

HAYATINIZIN DEĞİŞİM GÜNÜ YADA OLAYI NEDİR? SİZİ DEĞİŞTİREN ŞEY NEDİR?

Hepimizin hayatında dönüm noktaları olmuştur, örneğin sevdiğimiz birini kaybetmişizdir ,yada tek başımıza kalmışızdır, yada bir felaket yaşamızdır ve o günden yada olaydan artık hiçbir şey eskisi gibi olmamıştır yada siz artık eski siz değilsinizdir.İşte hayatınızda size bunu yaşatan olay yada durum nedir?

0 | 0 0 | 0

Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
  • Henüz üzerinden çok vakit geçmediği için ve O'nu çok özlediğimden ( O'nu ilk defa özlüyorum çünkü O evimizden başka yerde uyumaz, ne işi olursa olsun, nerede olursa olsun evimize dönerdi) babamın ölümü benim için bir dönüm noktasıydı. Henüz yokluğuna alışamadım ve daha uzun süre alışabileceğimi sanmıyorum. Aile olarak bu acıyla başa çıkmasını henüz öğrenemedik. Ölüm; iki hece, sonsuz acı... O'nun ilaçları, tespihi, gözlüğü, cebindeki son para, dolabında henüz açılmamış paketindeki gömleği, çorabı, bir seyahatinizde O'na aldığınız kolonya, terlikleri... Yaşarken gördüğünüzde sizi etkilemeyen her şey O'nu kaybettikten sonra gördüğünüzde zül geliyor. Ne yaparsanız yapın geçmeyen bir acı. Daha bir sürü şey yazabilirim ama yine de içimde hissettiğim acıyı tarif edemem.. Hayattaki tüm anne babalara Rabbim uzun ve sağlıklı ömür versin inşallah.

  • Benim hayatımı değiştiren gün sanırım üniversiteye başladığım gündü. O günden sonra daha çok merak eden, gezen, öğrenen, fırsat bulan, keşfeden ve dolayısıyla kendisine daha çok güvenen biri oldum diyebilirim.

İlginizi çekebilecek diğer sorular