SÜPER SORU

Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
 • Çok kolay odaklanabilen birisi değilim. Kitap okurken sürekli dikkatim dağılır hatta fakat okurken sürekli beni şaşırtan kitaplardan biri oldu Sapiens: Hayvanlardan Tanrılara İnsan Türünün Kısa Bir Tarihi. Anlatımıyla, konuları işlerken izlediği kolay takip edilebilir yolla okuması oldukça keyifli bir kitap. Vaktiniz varsa ve evrim gibi insana dair konuları okumak istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

 • Ben Ahmet şerif İzgörenin kitaplarini severek okurum

 • Metin Hara'nın Aşkın İstilası - Yol kitabını okumanızı ve kendinize rehber edinmenizi tavsiye ederim.Kitaptaki teknikler beden-zihin-ruh dengenizi sağlamayı ve hayattaki zorlukları daha kolay göğüslemenizi sağlıyor.Özellikle 'Sufi Nefesi' denilen tekniği uygulamanızı ve günlük bir rutin haline getirmenizi öneririm.Stresli durumlarda rahatlamanızı, zor anları daha kolay yenmenizi, farkındalığınızın artmasını ve kendi hayatınıza sahip çıkmanızı sağlıyor.Bu kitabın devamında, aynı yazarın Dem kitabını da okumanızı tavsiye ederim.Spiritüel çalışmalara ilgi duyuyor veya merak ediyor iseniz, çok iyi bir rehber ve başlangıç bu kitap..Ruhunuza iyi davranın ve bu tekniklerle ruhunuzun rahatlamasına ve gelişmsine yardımcı olursunuz derim.Keyifle öneririm.Bu serinin üçüncü kitabını da merakla bekliyorum.Ayrıca ekonomik olarak imkanınız var ise; bu kitapların grup eğitimlerine de katılmanızı öneririm.Katılamıyor iseniz de üzülmeyin sadece kitaplar ile kendi başınıza da öğrenebiliyorsunuz.Çok keyifli bir macera..

 • Hayatımın kitabı diyebileceğim kadar beni etkilemiş olan kitap sanırım ‘’Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu’’dur. Kendisini hiç tanımayan, görmeyen, fark etmeyen bir adama sırılsıklam ve hayatını sadece onun için nice fırsatları tepecek kadar harcayan bir kadının; artık ölmek üzereyken o adama yazdığı ve en derin sevgisini, tutkusunu anlattığı harika bir mektup. İçinde o kadar özel satırlar, içten ve hakiki duygular barındıyor ki sanki bu mektup gerçekmiş gibi hissediyorsunuz. Stefan Zweig’ın yazdığı bu kitap, bir erkeğin bir kadın kalemiyle yazabileceği en güzel eserlerden biri gerçekten. Okumayan herekse mutlaka tavsiye ederim, pişman olmayacaksınız.

 • Yaşar Kemal " ince memed "

 • Maksim Gorki'nin "Ana" adlı eseri ve Jose Mauro De Vasconcelos'un "Şeker Portakalı" adlı eseri beni etkileyen iki kitap olmuştur.
  Özellikle Maksim Gorki'nin sürgündeyken kaleme aldığı Ana adlı kitabı toplumsal gerçekçiliği en ince ayrıntısına kadar işlediği için favorimdir.

 • Babil'in en zengin adamı çok etkilendiğim ve hayatıma yön veren bir kitaptı. En sevdiğim yanlarından biri de, çalıştığınız müddetçe her ay kazandığınız gelirin %10 'unu kendinize tasarruf amaçlı ayırmanızı ve önce kendinize ödeme yapmanız gerektiğini belirtmesiydi. O gün bugündür öyle yapmaya gayret ediyorum. Böylece, hiç farkına bile varmadan, gelecek hayalleriniz için birikim yapmış oluyorsunuz... Size de tavsiye ederim.

 • AŞKIN CELLADI, KIZILA BOYALI SAÇLAR, DİYALEKTİK VE MATERYALİZM, HOMO SAPİENS, SATRANÇ , AYI, KÖRLÜK, VAROLUŞ , SEMERKANT, DİNLE KÜÇÜK ADAM, VB VS VS

 • Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı
  DALE CARNEGIE

 • Kitap okumayı çok severim fakat odaklanma sorunum var ona rağmen bir hışımda ve içine girerek okuduğum beni etkileyen kitap lise zamanlarında elime aldığım, rus edebiyatına ait oblomov adlı kitaptır.
  Hem bir hayat tarzını hem aşkın iyileştirici yönünü aynı zamanda aşkın zehrini gösteriyor.

 • Benim öyle kötü alışkanlıklarım yok 😃

İlginizi çekebilecek diğer sorular