Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
  • İşin gerçeği uykuyu çok severim fazla uyumaya da hiçbir zaman hayır diyemem.Bahanem de hazır kadınlar her zaman daha fazla uykuya ihtiyaç duyuyorlar..Eğer bu güzel ve önemli durumdan feragat edeceksem güzel bir sofra kurulmuş,lezzetli yemekler masada olacak çok sevdiğim dostlarımla saatler süren hoş bir sohbet olacaktır.Ya da bir konser veya festival olabilir üst üste grupları seyretmesi bana mutluluk verir.Son olarak da bir yerlere gitmek yolda geçen uykusuz saatler bile gideceğim yeri düşündüğümde çok heyecan verir ertesi gece saat 9’da sızmak şartıyla.

  • Doldur boşalt yaptığı dan uykunun tutmadıpı gecelerde mecburiyetten göze alıyorum. Uykusuz kaldığına değecek bir etkinlik varsa ( bazen snokers müsabakaları ülkesaati ile gece geç saatlerde oynanıyor onları izlemek için) o zaman göze alıyorum.

  • Sevişmek için 3 gün uyumayabilirim:)

  • En baskını sex oldu yaşamazsam zaten uyuyamayacağım için 😄

  • Uyku benim en önemli zaaflarımdan biridir. Uykusuz bir hayat düşünemiyorum bile. Yani sırf uyuyabilmek için yan sınıftaki sınavıma gitmeyip o dersten kaldığımı biliyorum diyebilirim. Ama hayatta bazen öyle anlar olur ki; uyku bu kadar çok sevdiğiniz bir şeyken bile haram olur size. Asla uyku tutmaz, gözleriniz bir türlü kapanmaz. Benim için bu anlar sadece kalbimin çok acıdığı anlardır. Çok üzüldüğüm, sevdiğim insanları çok üzdüğüm için canımın yandığı ya da onlar bana hoyrat davrandığı için kalbimin acıdığı anlardır. İşte sadece böyle kötü hissettiğim zamanlarda uykusuzluğu göze alabiliyorum. Hatta o çok sevdiğim, uğruna neleri göze aldığım uyku; umurumda bile olmuyor diyebilirim.

  • Ahh ahhh ogrencilik yillari vize fianl.haftalari azmi uykusuz kaldik

  • genel olarak uyumadığım için uykusuz kaldığım günler değil, uyuduğum günler nadirdir. uyuduğum günlerde neleri göze alabilirim diye düşünüyorum, çok yorgunsam yatar uyurum, onun dışında uyanığım.

  • Güzel bir ortam ve hoş bir sohbet varsa. Kitap bir anda heyecanlı olmuş ve ‘ sonra devam edeceğim ‘ diye kapatırsam tadı kaçacaksa onu bitirmek için ya da güzel bir dizi bulduysam/ bitirmek üzereyken. Onun dışında mecbur olunan durumlar haricinde uykumdan asla vazgeçmem. Allah da vazgeçirecek o diğer durumlara düşürmesin. :D

  • Oldum olası gece kuşu gibi oturmayı severim. Çocukluktan beri gece sesler kesilince kitap okur, radyo dinlerdim. Yatılı okulda yasaktı. Bir gece nöbetçi öğretmen yakaladı, el fenerimi aldı. Şimdi de oturuyorum, sesler kesilince şöyle kendimi dinliyor, düşünüyorum. Çeviri, yazı ve okumalarım varsa yapıyorum. Gece yarısı köpeğimi çıkarıyorum. Gündüz çıkarırsam herkesin elindeki köpeğine deli gibi havlıyor, saldırmak istiyor. Çok çalıştığım zamanlar iki üç günde bir uyur, bütün gece çeviri yapar, sabah uyumadan işe gider, 10, 15 saat aralıksız çalışırdım. Ama artık o enerji azaldı. Ama hala kendimi uykusuz bırakmayı seviyorum.

  • 1.sex olmazsa uyku haram. 2.mekanda dost sohbeti. 3.mekandan döndük gene sex vallahi gelde uyu.

İlginizi çekebilecek diğer sorular