Geleceği gördüğünü iddia eden kahinlere inanıyor musunuz?

Geleceği gördüğünü iddia eden kahinlere inanıyor musunuz?

Koronavirüs salgını henüz ortada yokken böyle bir virüsün çıkacağına dair kehanetlerde bulunan Aujula, dünyada 1 milyondan fazla can alan ölümcül salgınla ilgili bir açıklama daha yaptı. Nicolas Aujula, bu kez salgının bitişi için tarih verdi: aşı çalışmalarıyla birlikte salgının 2021'de son bulacağı söylentilerinin aksine kahin Koronavirüs 2022'ye kadar sürecek dedi.Daha önce Çin ve Küba'daki depremleri, Londra'daki taksici protestolarını ve Justin adlı kamuya mal olmuş bir kişinin (Justin Trudeau, Kanada Başbakanı) içinde bulunduğu skandalı bilmişti. 

Geleceği tahmin etmek mümkün mü? Kahinlere inanıyor musunuz 

0 | 0 0 | 0

Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
 • Acayip gülüyorum bu adamlara madem geleceği görüyor niye milletten para aliyor görsün geleceğin icadını simdi yapıp köşeyi donsun

 • Bana çok güven vermiyorlar 🤣🤣

  • @recete Bana da ama merak ediyorum gerçekten görüyorlar mı yoksa şizofreni hastalarımı bunlar!?

   • @morpamuk kutsal kitabımızda bu konu net olarak ortaya konulmuş.Gaibi insanların bilemeyeceği net olarak belirtilmiş bundan dolayı şizofren seçeneği ağır basıyor .

    • @recete Dini yaklaşımı biliyorum ama üç harfliler vs üçüncü boyuttan haber verenler var deniyor ya orada kopuyorum işte! Ama dinen bunları düşünmeyin tehlikeli vs deniyor ama yok denmiyor! Uzak durun bu konulardan deniyor.Diğer taraftan doktorlara bakıyorsun böyle tiplere direk ruh hastası etiketi yapıştırıyorlar!

     • @morpamuk tehlikeli kısmı hani sonuç akınamayacağından dolayı olsa gerek.Üç harfliler geçmiş ile alakalı haber verebilir ama gelecek ile alakalı haber veremezler.Üö hrflilerin ömürleri bizden daha fazla olduğu dan atıyorum bir seansta 145 yaşında bir üç harfliyle sohbet edip 100 yıl önceki bir olay hakkında bilgi alınabilir🤣🤣 üç harfli soruyormuş Ajda hayatta mı yaşıyor mu diye 🤣🤣

 • Bazen tam inanacak gibi oluyorum ama maalesef kehanetlerinin olduğunu o kehanet gerçekleşmeden görmemiz ya da duymamız imkansız oluyor. Bu durum da benim inancımı sorgulatıyor. Bazı insanların bu konuda yetenekli olabilir aslında bu evrende hiçbir şey imkansız değil. Sadece geleceği görmek kadar büyük bir yeteneğin tweet atarak ya da internette etkileşim kovalayarak harcanması komik geliyor.
  Depremler, salgının bitiş tarihi ya da protestolar tahmin edilebilir şeyler de olabilir aslında. Çünkü birden olmuyor hiçbir şey. Böyle olaylardan önce bir dizi olay oluyor bunları tetikleyen.

 • Bana asla tahmin edilemeyecek bir kehanetle gelsinler inanmazsam ne olayım! Ama işte öyle olmuyor bu işler. 1574 tane kehanette bulunursun bir tanesi tutar illa ki.

 • Bu vatandaşın gözlerinin içine doğru bakınca bile ürküyoruz. Astrologlar bu konuda oldukça hisliler. Geleceği net olarak gördükleri söylenemez. Fakat, kötü bir şeyler olabileceğini hissediyorlar diyebiliriz.

  Genellikle de uzun vadeli hisler bunlar.

 • 26-30 Kasım Dolunay'ı Kuzey Fay Hattını etkiler diye tweet attıktan 24 saat sonra, Malatya'da 4,9 şiddetinde deprem olması..

  + Hissediyorlar.

İlginizi çekebilecek diğer sorular