Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
 • 😂😂😂😂
  Bari hapsin yaninda evide verselermiş

 • Adamla alay etmişler bence resmen. Bu da ne bileyim vicdansızlık.

 • Bu ülkede şaşırmamayı öğrenmedik mi hala ? :-) Her gün yeni tuhaf durumlar oluyor bu da olmaz diyoruz ertesi gün yenisi geliyor.Belki de adama ev alsın diye vesile olurlar :-(

 • Utanç tablosudur bu. Diyecek söz bulamıyorum, yazık.

 • Bu ülkede insanlar problem çözmek istemiyor asla. Konu ne olursa olsun kadın cinayetleri ya da kürt-türk sorunu. Asla bu problemlerin derinine inilmiyor hep geçici çözümler. Hapiste yatan insanlara oradan çıkınca daha rahat bir hayat yaşama şansı sunulmuyor, içeride kendilerini eğitmeleri geliştirmeleri oldukça kısıtlı. Tabii katili tecavüzcüyü bide eğitelim mi diyeceksiniz. Evet eğitelim hatta anne babalarını, onların bu hale gelmesine yol açan herkesi.
  Bu adama ev hapsi verilmiş. Evsiz, işi ve parası yok. Ne suç işlemiş? Diyelim ki hırsızlık çünkü en çok paraya ihtiyacı var gibi. Bu adamın tekrar hırsızlık yapmasını önlemek için devlet ne yapıyor hiçbir şey.
  İnsanlara ceza vermek çözüm değil ki. Bazen anlayamıyorum bu ülkeyi yöneten insanlar hiç kitap okumuyor mu? Empati yeteneği yok mu? Sorun çözme becerileri de mi yok? Ne işleri var o zaman orada ne yapıyorlar?

 • Bir haber izlemiştim. Evsiz bir adam kışa doğru suç işler içeri girerim diyordu. Neden diye sorulduğunda dışarıda aç, açıktayım. İçeride yatarsam bedava yemek, sıcak yatak verecekler demişti. Şimdiki soru da buna benzer. Evsiz adama ev hapsi verilmesi çok ironik. Adamın evi yok diye ceza düşmeyeceğine göre ev verilecek. Buda evsizlerin işine gelir. Ülkede zorunda kaldığı için suça bulaşan insan oranı nedir acaba ? Depo yakınları olayı çok trajikomik...

 • Olur böyle vakalar... Burası Türkiye.

İlginizi çekebilecek diğer sorular