Evli erkeklerin sırrı ifşa oldu.

Evli ve iki çocuklu arkadaşım geçen yaz çocuklarını da alarak Izmir'e ailesinin yanına tatile gitmişti. Eşi işyerini bırakamadığı için İstanbul'da kalmıştı.

Eşinin çocukluk arkadaşı ve ailesiyle sıkı fıkıydılar. Yedikleri içtikleri ayrı gitmezdi. Onların da bir çocuğu vardı. 

Aşırı sıcaktan küçük oğlu hastalanınca arkadaşım planlanan tarihten daha erken döndü. Fakat eşine sürpriz yapmak için haber vermedi. Kapıyı kendi anahtarı ile açıp içeri girdiğinde yatak odasından sesler geliyordu. Odanın kapısını açtığında ise hayatının şokunu yaşadı. Yatakta çırılçıplak vaziyette kim var dersiniz? 

Eşi ve çocukluk arkadaşı. Hemen çocukları oradan uzaklaştırdı. Meğer daha bekarlık günlerinden beri iki erkeğin ilişkisi varmış. 

Tabii skandal patladı ve arkadaşım büyük bir depresyon geçirdi. Ona ne tavsiye edersiniz?

0 | 0 0 | 0

Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
En İyi Kadın Görüşü
 • Olay şu ki, bu da toplum baskısı ve hatası işte. Birçok eşcinsel, lanet toplumun baskısı ve korkusundan, duygularını içinde yaşıyor. Elinizi çarptığınız üç insandan, en az biri gizli lgbt+ bireyi olgusu oldukça doğru. Şimdi bu mu doğru olan? İki adam, birbirine aşık ve bir kadının hayatı mahvoldu. Sırf toplum onlara bunu baskılattığı, gizlettiği için kendilerini evlilik ardında gizlediler ve herkesi yaktılar. Çok ama çok üzücü. Ben yıkılırdım. Eşim gay olsa, aslında bana hiç aşık olmadığını, mecburiyetten evlendiğini de öğrenmiş olurdum. Bu daha yıkıcı çünkü. Bu toplumdan ve algısından tiksiniyorum. Maalesef bu ilk değil. Birçok yerde, bu olaylar gerçek oluyor. Koca koca adamlarda da... İstanbul' da gay bar'a gittiğimde, içerde bıyıklı, Ülkücü dediğimiz, iri yarı baya iri yarı, kamyoncu dayılar vardı tıklım tıklım. Bunları toplumda kimse görmüyor, görmezden geliyor ama var olan bir durum. Erkeklik diye, toplum baskısına ters diye sevgilerini, aşklarını içlerine bastırıyorlar. Ve saçma sapan evlilikler yalıyorlar. Üzücü :(

 • Hemde iki erkek yok artik. Daha neler. Bence o adamı bosasin bosamakla kalmasin cocuklarinin yanina bile yaklastirmasin

 • Sözün bittiği an boşanması gerekiyor bence

 • Belki bir erkekle ve tanıdık biriyle, arkadaşıyla aldatması daha canını acıtmış olabilir ama sonuçta erkekle veya kadınla aldatmasının pek bir farkı olmadığını düşünüyorum.Esas konu seneler boyunca eşini aldatması ve eğer sadece erkeklere ilgisi varsa eşini seviyor gibi yapması.Yapması gereken zor olsa da geçmişi geride bırakması ve çocuklarını bu durumdan en az zarar görerek çıkmasını sağlaması.

 • Ya bu da nasıl içinden çıkılamaz bir durum. Evlendiğin ya da beraber olduğun kişinin eşcinsel çıkması. İnsan neye üzüleceğini şaşırır. Çok korkunç! Aldatıldığına mı yanasın, cinsel yönelimi senin yüzünden mi değişti acab diye sorarken delirmene mi yanasın...

  • Daha evlenmeden baştan varmış. Ama iki arkadaş toplumda ifşa olmamak için böyle bir oyun kurup evlenmiş ve yakın ilişkiye devam etmişler. Iki kadın da fena oyuna geldi.

   • Klasik hikaye yani yine. Saklı gaylik. Olsun yine de insan benim yüzünden mi diye düşünmeden edemez yahu. İçine dert olur insanın. -Neden boşandın? - Eşim gay çıktı.

 • Nedense bu tarz olaylara şaşırmıyorum artık. Herkes internetle beraber yaygınlaştığını düşünse de ben internetle beraber yaygınlaşmasından ziyade, internetle beraber sadece duyulma oranının artttığını, eskiden de benzer şeylerin olduğunu düşünüyorum.

 • 😂 Kadınla yakalasa dahamı iyi olurdu erkekler neden süprizleri sevmiyor derler bide nasıl sevelim

 • Aklıma asansörde yiyişen dayılar videosu geldi. Aslında burda bir dram var cinsel kimliklerini yıllardır gizleyen iki insan. Bu durumu ailelerine açıklamaları gerekirdi fakat toplum baskısı çok fazla olan bir milletiz. Evlenmişler üstelik çocukları da var. Kadının yerinde ben olsam boşanmazdım tamam rezil bir durum fakat adam kadınla evlenerek ve ona bir evlat vererek gayet fedakarlık yapmış zaten. Yatakları ayırsın, fakat boşanıp çocuğun psikolojisi ile oynamaya gerek yok diye düşünüyorum. Sonuç olarak bir kadınla aldatmadı.

 • Benim en büyük korkularımdan biri evlendiğim adamın gizli gay çıkması olabilir ya. Gerçekten çok üzüldüm fakat arkadaşınızın kendini kötü hissetmesine gerek yok adamın doğasında yaratılışında olabilir eşcinsellik. Yıkıcı veya kindar bir yaklaşımın bu hikayede kimseye faydası da olmayacaktır.
  Umarım bu problemler çocuklara çok da hissettirilmeden halledilir. Maalesef boşanma dışında yol yok gibi.

 • “İki erkeğin” kelimesine kadar dümdüz okuyordun orada şaşırdım işte😂 Arkadaşa sabır diliyorum en azından öğrendi..

 • Kartalın altındaki yumurtadan karga çıkmış!!!Dünya böyle bir yer işte şaşırmamak afallamamak gerek...Tavsiyem bir bardak su içsin.Artık neyin üstüne içer onu bilmem...

İlginizi çekebilecek diğer sorular