evli biri ilişki yaşamak nasıl sizce??? ahlak yönünden kötü ama her çift mutlu degil ki?

Dürüstçe söylemek gerekirse evli sevgililerim oldu .. neden eşlerini aldattıkları genelde bıkkınlık,monoton ve ilgi ayrıca şevkat.. olay sadece yatak degil.. evli kadınlar .. zaman yaratabilir isterse elbette eşi ile olaylarını dinleyebilirsinşz.. bazende seks hayatları bitik oldugunu bile anlatırlar.. evlilikler yıllandıkça güçlenen hemen hemen hiç yok mutlaka olan vardır... o kadar evli sevgilim oldu ama normal bir sevgiliden daha kıskançlar...

0 | 0 0 | 0

Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
 • İhaneti görmüşlerdir

 • Mutlu değillerse ayrılsınlar evliyken sevgili yapmak ayrı bir zevk mi veriyor? Çok saçma

  • @niisss evli bir kadinla bir arkadaşlık sitesinde konustum tanistim geçmiş zaman da kocasını aldatıyor du ben de ayrıl dedim kolaymı dedi nereye gideyim kimsem yok ailem kabul etmez adam eve gelir yemegini yer kahveye vb yere gider karısı ile isini görür döner mabadını yatar ilgi göstermez bir sürü şey boşanmak hele ki çocukları da varsa ve kadının maddi manevi gücü yoksa çok zor
   ben de evli bir kadinla oldum hatta cok sevdik bir birimizi ama bosanamadi kizi icin yapamadi öyle kolay boşanamiyor insan

 • Doğru bulmuyorum ben. Sadece ahlak açısından da bakmıyorum buna. Eşi onu evde beklerken- kadın ya da erkek- diğer tarafın gününü gün etmesi hiç adil değil. Hele bir de bu durum ortaya çıktığında kadın ya da erkeğin yaşadığı travma ... Bir kez daha düşünülmeli bence.

 • Buna en büyük örnek Aşk-ı Memnu'dur. Aşk-ı Memnu ve Bihter, toplumun kanayan yarasıdır. Kimse inkar edemez ki, Türk toplumunda on-on beş yılı aşmış evliliklerde bu sorun baş gösteriyor. En büyük sebebi de, erken ve bilinçsiz evlilik.

  Arkadaşlar, bugün sevgilimiz bize ilgi göstermese, şefkati, alakası, sevgisi azalsa; biz o ilişkiye devam edebilir miyiz eskisi gibi? Huzursuzluk başlar, baktık hak ettiğimiz değeri alamıyoruz, bitiririz. Evlilik de böyle. Belki bitirmesi daha zor fakat bitirmemek, uzatmak, evlilik cüzdanını aradaki zorunlu ve kopmaz, ölümcül bağ görmek; daha sağlıksız bireyler yapıyor bizi. Yetiştirdiğimiz çocuklar, bu sevgisiz ve huzursuz ortamda, daha sorunlu bireyler olup ilerde gördüğünü uygulayarak, bunu kısır döngüye sokuyor. Bence toplumun evliliğe bakışı değişmeli.
  ''Gelinlikle girdin, kefenle çıkarsın.'' algısı yıkılmalı. Kimse kimseye mecbur değil. İkili ilişkilerde, sevgi olmayacaksa; ne anlamı var ki?
  Aldatma konusunu ise yanlış buluyorum. Bir başkasıyla olunacaksa, ayrılarak olunmalı.

 • Ben de evliyim ve evli bir bayan arkadaşım var. Hiç birlikte olmadık
  Ama telefondan görüntülü seks yaptık. Niye yaptınız derseniz eşim yatakta çok pasif. İstiyor ki hiç konuşmadan işi bitirelim. Değişik fikirlere zaten kapalı. Konuştuğum bayanla açık seçik konuşup birbirimizi tatmin ediyoruz.

İlginizi çekebilecek diğer sorular