Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
 • Hayatta her zaman ileriye bakmaya çalışırım, ne kadar olur tartışılır.Geleceğin her zaman umut dolu olduğunu düşünenlerdenim. Geçmiş geride kaldı adı üzerinde eski sevgili eşyaları hediyeleri saklayıp ah vah deyip geçmişi anacaksam niye o zaman eski sevgili, şimdi yanımda olsaydı değil mi?

 • Hayır, hiç saklamadim. Düşündüm de ben saklayacak bir hediye almamışım ki zaten. Hakkaten lannnnn🤣🤣🤣

 • Eşya saklamayı pek sevmem

 • Çok özel bir yüzük hediye edilmişti onu saklıyorum

 • Dusundum soyle yok oyle sakladigim bir sey.

 • Ben saklamadım saklamam. Ama saklayanlar, döner bir gün diye içinde umutla bekleyen insandır. Dönmeyeceğini bile bile saklayanıda vardır bu insanın ki o da sakladığı eşyaları güzel günlerden kalan bir anı olarak biriktirmektedir. Zaman zaman bakar bunlara eskiyi yad eder sonra tekrardan kaldırır, kaldığı zamandan geleceği yaşamaya devam eder.

 • İlk etapta çöpe mi atsam, onun popişine mi soksam yoksa yaksam mı diye düşünülüp bir yere kaldırılan zaman geçince içinde işe yarar bir şey varsa aman s*kerler be diyip kullanılan eşyalardır.
  Şahsen ben kullanıyorum hunharca bir iki tanesini, harbiden işime yarıyorlar çünkü.
  Millet de soruyor ne güzelmiş lan nerden aldın biz de alalım diye, ne diyim işte markası da üstünde görmüyor musunuz diyorum niye bu kadar büyük aldın diyorlar sonrası sessizlik..

  Okuması için ona bazı kitaplar almıştım. Hatta verdiğim bazı kitapları kliniğin kitaplarından ödünç almıştım. Yurt dışından getirdiğim son derece güzel çaylar vardı. Onlardan da bazılarını vermiştim. Ayrılınca ona ödünç verdiğim bana ait olmayan şeyleri geri istedim. Hepsini çöpe attığını söyledi. Öfkelenince böyle yakıp yıkan, ilkel davranan birinden başka ne beklenebilirdi ki? Lütfen bir başkasıyla çıkma ve ona da zara verme çünkü sen insan sağlığına zararlısın. Ayrılma kararının doğruluğunu bir kez daha anlatabilir bu eşyalar.

İlginizi çekebilecek diğer sorular