Eşimi aldatmali miyim?

Eşimle 9 yıldır evliyiz ama çocuk yapmak dışında nerdeyse bana elinj bile sürmedi çünkü iktidarsız. Şimdi işyerinde hoşlandığim birisi var ve onunla biseyler yaşamak konusunda çok kararsızım. Herşeye rağmen aldatmali miyim emin değilim. Lanet herif pazar  sabahi sevişmek varken erkenden kalkıp kayboldu gitti. Ben de burayı buldum gezinirken. Fikirlerinizi almak istedim. Sizce ne yapmalıyım? 

0 | 2 0 | 0

Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
 • Neden boşan mıyorsun?

 • Konuşarak bir şeyleri halledemeyeceğini düşünüyorsan boşanmak bana da doğru çözüm gibi geliyor.Ekonomik durumlar ve çocuk buna engel oluyor olabilir ama hayatını da bu şekilde geçmesini seyretmek istediğini de zannetmiyorum.

  • Konsumayi denedim ama hiç bir şekilde tedaviye yanaşmıyor. Bosanmanin zaten adi bile geçemiyor. En son çare bu kaldı bana. Bunca yıl nefsime sahip çıktım ama artık yeter demek istiyorum. Ama yine de kararsızım. Bir tarafım yap diyor, öbür tarafin dur. Bilemiyorum ki.

 • Eşinizin boşanma lafı olunca bile tehtitler savurduğunu söylüyorsunuz peki aldattığınızı öğrenince ne olacak? Hadi diyelim bir kere aldattınız ve yakalanmadınız ama bunun muhakkak devamı gelecek o zaman ne olacak?. Bence eşinizi karşınıza almalı ve bu durumdan ne kadar rahatsız olduğunuzu anlatmalısınız. Çocuğunuz olmuş ise eşiniz nasıl iktidarsız? Belki de cinsel anlamda size ilgisini kaybetmiş durumda. Bunu da düşünmek gerek bence. Bu durumda işi karşılıklı konuşup çözmek ve bir karara bağlamak en iyisi olacaktır kanımca.

  • Maalesef esim pek de konusulacak bir tip değil. Görücü usulü evlendik zaten. Babam zorla verdi diyelim. Çocuk nasıl oldu kısmına gelince de ilk seferde biraz zorlama vs. Diyelim. Bu yüzden ikinciyi yapamadık zaten. Dediklerinizde haklısınız ama çok olsa öldürür diyorum. Öldürsün de kurtulurum belki. Çünkü boşanmaya kalksam hem aile hem koca hem de ekonomik dertler var önümde. Aileme iktidarsız o yüzden bisaniyorum desem *r*spu olmakla suçlanmam da cabası olur.

 • Madem tehdit ediyor, saygı duymuyor; aldat gitsin. Ben aldatma olayına çok karşıyım. Önce boşanın derim ama öyle adi herifler var ki, şiddete bile başvuran... Aldat ama yakalanma. Çocuklarına sakın yansıtma. O çocuklara günah, eşini değilse, onları düşün. Ayrıca birlikte olacağın kişi, ya yarın seni tehdit ederse? Oturup enine boyuna düşün.

 • Isteklerin var bu inkar edilmez lakin konustun mi hic eşinle? Aldatsan sonra ne yapacaksın bu da var simdi yani

 • Eşim iktidarsız bir şekilde çocuk öldü bana elini sürmüyor diyorsun peki kadın olarak onu tahrik edici ne yapıyorsun kıyafet fantezi olarak o arkasını dönüp yatıyor belli ki sende arkanı dönüp yatıyorsun bunun sonu gelmez eğer sen pazar sabahı onu tahrik edici şekilde davranırsan gitmez

 • Anladığım kadarıyla eşinden korkuyorsun. Tamam bence de aldat. Ama sonuçlarına da katlanmalısın. Örneğin eşini aldattığın kişi bu sırrınızı ömür boyu saklayacak mı. Yoksa bunu koz kullanıp sizi hep kullanacak mı. Bence aldatmak çok basit. Ama sonuçları sizi bu cinsel beraberlikten daha da üzebilir.

  • Kendi de riske gireceği için asla tehdit edemez. Ortaya çıkarsa eşim ve ailesi beni ne de onu yaşatır.

   • O zaman bu kişi doğru kişi diyorsunuz. Sonrası da düşünülmüş. Peki özelden yazar mısınız. Bir şey sormak istiyorum

   • Ama bir şey de söylemeden geçemeyeceğim. Tamam eşinin sana olan ilgisizliği tartışılmaz. Ama bunu onun için değil kendin istiyorsan yapmalısın. Yani onun yüzünden oldu diye düşünme. Sadece bende kadınım ve ihtiyaçlarım var yaptım demelisin bence.

   • valla zor bir durum seninki ama kafana koyduysan ve aldatacaksan sana bela olmayacak senden ve çevrenden uzaktan birisini bul yakından olursa sıkıntı yaşama ihtimalin yüksek

 • Bence o adam aldatılmayi çoktan haketmiş.. çünkü seni o kadar yalniz birakiyoki sende mecburen kendin çözüm üretmek zorunda kaliyosun haklisin bence...

 • 19 yıllık evli bir bayan arkadaşım, eşiyle ilk 2 seneyi 2+1 evlerinde eşinin ailesiyle geçirdikleri için, birbirlerine neredeyse hiç dokunamamışlar. Bu süreç hayatlarında bu şekilde devam etmiş. Son yıllarda ise, yatak odalarını dahi ayırdıklarından bahsetti. Çocukları da yok üstelik. Bazı kadınlar verici olurlar ve hayatlarını bir adama adarlar. Karşısına çok güzel fırsatlar çıkmış olmasına rağmen, eşini aldatmadı. Çeşitli sebeplerden dolayı da boşanmadı.

  Bu şekilde hayatlarını sürüp giden birçok erkek ve kadın var. İlişki alışkanlığa ve tamamen ev arkadaşlığına döndüyse; cinsel,ruhsal ve duygusal bir bağ kalmadıysa, bu zaten aldatmak olmaz.

  + Ev arkadaşları birbirini aldatmaz ;)

İlginizi çekebilecek diğer sorular