erkek arkadaşın ailesi ile tanışmada nasıl bir kombin tercih etmek lazım?

herkese merhaba iyi yazmalar dilerim ben erkek arkadaşımın annesi ve ablası ile tanışmaya gideceğim, ailesi normal düzeni olan bir aile yani çok uçuk insanlar değiller bu konuda şanslı olduğumu düşünüyorum fakat ne kadar normal ve iyi insanlar olsalar dahi ben onlar için bir yabancıyım üstelik oğullarının sevdiği kadınım e hal böyle olunca ne kadar saygılı olursam olayım ne kadar şık giyinirsem giyineyim illa bir kusur bulurlar. paylaşamamaktan dolayı. sizce ne tarz giyinmek lazım yanımda çiçek götürmem gerekir mi veya bir pasta mı almalıyım bilemiyorum. lütfen fikir verin. teşekkür ederim şimdiden herkese.

0 | 0 0 | 0

Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
 • Once ailesinin yapisi hakkinda bilgi al vazla abartiya kacma ne asiri resmi ol nede onemsemez gibi spor

 • Sen kendince yeterince şık ve sade olduğunu düşünüyorsan olmuştur. Herkes kendi tarzını bilir ona göre de olması gerekeni böylece ayarlayabilirsin. Giderken yanında güzel bir çiçek götürebilirsin. Seviyorlarsa eğer çiçekleri hoş bir saksı çiçeği de hoş olur.

 • Fazla açık, uçuk kaçık olmayan, abartısız, normal renk tonları ve boyda bir kıyafet ve çok parlamayın sade bir makyaj.

 • Mümkün olduğunca aşırıya kaçmadan, genel toplum kurallarına uygun, sen deli bir ruh olsan bile sakin kıyafetler tercih etmelisin.Onlara bir şey ispatlamak zorunda değilsin.Önemli olan sınavı geçmek.
  Güzel bir gülümseme, mümkünse açık renk tonlarda masum bir kıyafet, zarif takılar, açık renk ojeler, abartısız doğal bir makyaj ve lütfen oturunca çekiştirmeyeceğin bir etek boyu tercih et.Ya da kısa yoldan şık bir pantolon hayat kurtarır.
  Müstakbel kayınvelidenin tarzını biliyor isen O'na yakın oyna..Hiç birşey bilmiyorsan aile ile ilgili, ortalama kal, fazla dikkat çekici olmasın.
  Aile doğal değilse veya doğallığını hak etmiyorsa, savaşı kazanmak için görmek istedikleri seni oyna onlara yeter..Her şey karşı tarafa bağlı biraz..

 • Kendini en rahat hissettiğin kombinle git bence, elbise de olabilir çok dekolteli olursa eleştirecek yer verirsin tabii ona dikkat. :D Giderken mutlaka tatlı al eli boş gitmek olmaz bence. Çiçek de olabilir canlı çiçek hatta. İyi şanslar!

 • Bence kendin olmak önemli. Aşırıya kaçmadan, o saygınlığı ve ağırlığı hissettirecek fakat senin kendi tarzınla bağdaşık bir giyim tercih etmelisin. İlerisinde beklenti değişip hayal kırıklığı ve sorunlar olmaması açısından. Çok kasma ama çok da salma. Relaks, hehe. Sen, sen olduğun için güzelsin. Erkek arkadaşın da, seni sen olduğun için seviyor. Başarılar ve mutluluklar dilerim. Umarım her şey çok güzel olur :)

 • Sade desensiz kıyafetler seçmekte fayda var bence hakim yaka ya da güzel bir gömlek kurtarabilir seni. Eğer yemeğe gidiyorsan tatlı almanda fayda var. Yemek yedikten sonra da yardımcı olmalısın bence böylece sana hizmet ediyorlarmış gibi hissetmezler. Yemek boyunca erkek arkadaşınla mesafene de dikkat etmelisin çok iç içe olmak insanlar tarafından beğenilen bir durum değil. Sana hediyeler, çiçekler alıyorsa bundan ailesine bahsetmemekte de fayda var bazen kıskanç olabiliyorlar.
  Umarım iyi geçer bol şans!

İlginizi çekebilecek diğer sorular