Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
  • Annen haklı yatakta ne kadar iyi olursan ol mutfakta da iyi olman gerekiyor.Hergün adamın önüne çorba koyarsan ne demek istediğini anlarsın annenin:) önce midesini doyur sonra bedenini

  • Ben bu ikisine de çok karşıyım. Yani neden bir erkek bir kadını sevmek için mutfak ya da yatak olmamalı. Bir erkek siz olduğunuz için sizi kalbine almalı, sevmeli. Neden bir şeyleri sürekli buna bağlıyoruz ki. Sanırım biz böyle düşündüğümüz içinde erkeklerde böyle yorumluyorlar bu yüzden bize bu şekilde davranıyorlar.
    Benim sana önerim, seni sen olduğu için kabul eden birini bulman

  • Kabul etme meselesi değil ki @Güzin Abla nasıl gönlünü hoş ederim meselesi sen olayı nerelere getirdin.Böyle beylik laflar ediyorsun da erkeklik görevini yapamayacak bir adamla evlenir misin?Bırakın bu işleri.Erkek de görevini yapacak kadın da.Oldu yatakta iyi ama ne yedirecek adama taş mı?Yemeğini yapacak temizliğini yapacak yatakta da iyi olacak bu köle olduğu ya da erkek beni sevsin çabası değil kadının görevi bu o zaman bekar yaşardı herkes dimi

  • Ya biz erkeklerin neden bi yolu olmak zorunda. Bu erkekten erkeğe değişir. Ben yemeğe çok meraklı bi adam değilim ama yemek yapamayan bi eş de istemem açıkçası. Cinselliğe düşkünüm ve kadınımın benimle yatakta hoş sohbet olmasını, açık fikirli olmasını isterim ama bunlar istekler. Ne kadar karşılanır o başka.

    Yalnız şu hayatta herkes karşı tarafın ne yapması gerektiğini çok iyi biliyor da kendisinin ne yapması gerektiğini asla bilmiyor. Hep beklenti karşı cinsten. Bence herkes kendi tarafına düşeni en iyi şekilde yapmaya çalışsın. Yoksa tüm erkekler aşçılarla evlenirdi değil mi?

İlginizi çekebilecek diğer sorular