En Pis Huyunuz Nedir? Dobra Dobra Cevaplar Bekliyorum.

En Pis Huyunuz Nedir? Dobra Dobra Cevaplar Bekliyorum.

İnsan bazen kendinden nefret edecek kadar bazı pis huyları vardır. İnatçılık, pasaklı olma, çok iyimserlik, herkese inanmak, tırnak yemek, intikam almak, devamlı şüphecilik gibi sayamayacağım birçok çeşit pis huyumuz olur. 

Ben en çok hayır diyememekten, çabuk sinirlenmekten, bazen de her şeyi kafaya takmak. 

Peki ya sizin en pis huylarınız neler?

0 | 0 0 | 0

Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
 • İyi niyetim

 • Ya bunu her kişisel alana giren soruda söylediğimden bütün site halkı ezberlemiştir ama yine de söyleyeceğim: Sulu göz olmam. Ya ama öyle böyle bir sulu gözlülük değil bu. Şansım yaver gitmez ağlarım, üzülürüm ağlarım, kızarım ağlarım, sokakta bir hayvan görürüm ağlarım (kim bilir açtır ya da soğukta üşüyordur diye), o hayvanın ihtiyaçlarını gidersem bile başka bu durumda olan hayvanlara yardım edemediğim için ağlarım, mutluluktan ağlar mıyım onu bilemem pek mutlu olmadım da :D. Genel olarak ağlıyorum anlayacağınız üzere. Hanımağa başka bir gıcık huyun yok mu senin derseniz herkesin sevgisinden şüphe etmemdir galiba. Kimse kendinden başka birini kendinden çok sevemez kendinden çok sevmediği için de sevmeyi mutlaka bırakır diye düşünüyorum. Normal hayatta iyi çünkü hayal kırıklığına uğratmıyor sizi ama yalnız hissettiriyor. Belki de gerçekten öyledir ama. Ki ben öyle olduğunu gerçekten de düşünüyorum.

 • Çok sabırlı davranıp insanlara gereğinden fazla iyi davranmak benim en pis huyum. Bu yüzden sürekli suistimal etmeye çalışıyor insanlar.

 • Mükemmeliyetçi oluşum.Bir şey yapacaksam en iyisini yapmaya çalışırım ama bu durum bazen beni çaresiz bırakır...

 • Benim de en pis huyum çabuk sinirlenmek ya ... Hiç sevmiyorum bu huyumu. Bir de kafaya her şeyi takmak sanki takınca her şey dört dörtlük olacak gibi..

 • Ben de asla hayır diyemiyorum. Bu yüzden salak salak sözler vermekten çok yoruldum. Sanki ne olacak hayır deyince ama öyle olmuyor işte. Bir diğer pis huyum da inat. Bazen doğruyu görmemi bile engelliyor inadım elimde değil napayım..

 • Sabrim ve sukunetim.

 • dikkatim dağılır olmadık yerde...

 • Herkese karşı fazla gösterdiğim iyi niyetim sanırım.O kadar yıl geçti insan hiç mi akıllanmaz ?Yediğim onca kazığa rağmen hala insanlara inanmaya çok meyilliyim sonunda gelip bana zarar verdiğini bile bile .Ufak ufak kendime telkinlerle birazcık düzelir gibi oluyorum son dönemde Neyse ki işte kimseye güvenmeden çok zaman geçmeden dik duruyorum da en azından bu tarafta olabildiğince az yara alarak ilerliyorum.

 • Benim en pis huyum inatçılıktır. İnat uğruna kendime öyle eziyetler ederim, sevdiklerimi hiç fark etmeden öyle üzerim ki :( Keşke bu özelliğimden kurtulabilsem, törpüleyebilsem biraz olsun.

 • düzensiz düzenli oluşum. yani bu bana göre pis değil. benim düzensizliğimin bile bir düzeni var ama insanlar bunu anlayamıyor.. dağınık bile olsa evim biliyorum ne nerde. ama yoook, insan evlatları evi toparlayacak ya; ev bi toplanıyor her şeyin yeri karışıyor. bir de kötü huy olarak değil de huy olarak diyebileceğim bir şey var. kolay vazgeçebiliyorum. bu işsel bir konudan değil, işimde tuttuğumu koparırım ancak ilişkiler konusunda vazgeçmeyi çok seviyorum. ne kadar az insan o denli kolay hayat mantığıyla hareket ettiğimden olsa gerek biriyle yaşadığım bir sorun karşısında o kişiyi hayatımdan çıkarıveriyorum. tekrardan görüşmek bir kenara telefonlarına dahi çıkmıyorum.

İlginizi çekebilecek diğer sorular