Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
  • Ben her ikisini de kullanıyorum ama Notebook ta yaptığım çoğu işi tablette yapamıyorum.Tam olarak ne iş yapacağını bilmemekle birlikte bence bütçeni zorla gerekirse ikinci el falan düşün ama Notebook al derim.Tablet bende ipad var ondan farklı bir tablet kullanmadığım için öneride bulunamıyorum ama kullandığım tablet işimi görüyor.

  • Tablet, sadece ekranı büyük telefon gibi. Kesinlikle bir laptop yerini tutmaz. Zamanında seyahatleriimde taşıması kolay olur diye hem Samsung hem de iPad aldım ama ikisi de maalesef laptopun yerini alamadı. Kesinlikle laptop derim ben.

  • Piranha markasının neredeyse bütün tabletleri iyidir. Eğer param var diyorsan apple şirketinin I pad'ledi iyidir. Tabletler her nekadar klavye takılabilir ve günümüz eklentlileriyle yüksek performasna ulaşabilir olsalar da Laptop'un yerini tutmazlar. Tabii ki yaptığın işe göre değişir. Eğer yazı yazıp kaydetmek gibi basit işlemler gerçekleştiriyorsan tablet seni idare edebilir ama programcılık, grafik tasarımcılık, web geliştiricilik tarzında yüksek performans ve kontrol rahatlığı isteyen işlemler gerçekleştireceksen tablet sana zorluk çıkarır. Yine de seçim senin. Sana tavsiyem Piranha markası ben 5-6 yıl boyunca gittiğim yerlerde istatistik tutmak ve bilgisayarıma göndermek için kullandım hiç sorun çıkarmadı hala çalışır durumda ama yazılımsal olarak bazı programları desteklemediği için artık kullanma gereği duymuyorum.

İlginizi çekebilecek diğer sorular