Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
  • Sanırım ben de seninle aynı ideallere sahibim. Maddi güce sahip olup ayaklarımın üstünde durmak istiyorum. Bir yaşa gelip hala ekonomik anlamda aileye bağlı kalmak insanı yoruyor, benim karakterimdeki insana ayrıca gurur yaptırıyor.

  • Sanırım çoğumuz aynı hayallere sahibiz. Benim kariyer planlarımda şu an okuduğum bölümden alakasız tonla şey var ama bir türlü ipleri elime geçiremiyorum. Optimist olmaktan çekiniyorum ama içimden bir his bunların hepsi bir gün olacak diyor ve beni yatıştırıyor. Umarım umarım olur.

    • Bu konuda seni oldukça anlıyorum. Okuduğum bölüm bana çok fazla şey katmış ve beni oldukça geliştirmiş olsa da; hayallerim ve varmak istediğim nokta burası değilmiş gibi hissediyorum. Umarım gerçekten o ''bir gün'' gelir ve istediğin hedeflere ulaşırsın.

  • Yavrucum iki çocuk kazanmışım daha ne isteyeyim 😄

  • Kazanmaktan öte ormanlarla kaplı bir dağda ağacın üstüne ev yapıp insanlardan uzak olarak yaşlanıp ölmeyi istiyorum

  • Kendimi kazanmak istiyorum. Son zamanlarda, özellikle kendime çok fazla yabancı kaldığımı hissediyorum. Gerçekten ben kimim ve gerçekten ne istiyorum bilmiyorum. İnsan her şeye çözüm bulabiliyor, çözüm olabiliyor fakat kendine olamıyor. İçimde, kendime sırt dönen kendimi sarıp özür dileyip tekrar kazanmak isterdim

  • Türkiye gibi hayat şartlarının zor olduğu bir ülkede yıllarca çalışıp ancak zorunlu ihtiyaçlarını karşılayıp yılların sonunda ben ne yaptım diyerek geçen yıllara bakan çok insan olduğunu düşünüyorum. Hayallerini gerçekleştirmenin çok uzağında olan insanlar önce iyi bir üniversite kazanıp sonrasında bol para kazanabilecekleri bir iş hayalini kuruyorlar.Çoğunluk istemedikleri bölümleri kazanıp hayat boyu istemedikleri işlerde çalışıyorlar.Kazanmak istenilen temel şey ise çok para oluyor ki bu da küçük bir grubun kazandığı bir hediye oluyor.Ben şanslı azınlıktan olduğumu düşünüyorum sevdiğim bir işte çalışmayı başardım ama hayallerimi gerçekleştirecek yeterli maddi şartları tam olarak yerine getiremedim.Herkes gibi maddi şartları yerine getirip hayalim olan İstanbul’dan ayrılıp Ege’ye yerleşmek istiyorum.

  • • Herkes gibi ben de para kazanmak isterim ancak ben çocukluğumdan beri hep televizyonculukla ilgili bir kariyer yapıp ödül kazanmak istemişimdir.Oyunculuk ya da yönetmenlik fark etmez.Ben hep bir yapımda yer almak istedim.10 yaşında bir çocuk nasıl böyle bir hayal kurar demeyin,ben kurardım.Dizilerde ezberlediğim replikleri aynanın karşısında canlandırırdım.Yaşım büyüdükçe kafamda senaryolar da kurmaya başladım.Şöhret çekici gelirdi o yaştayken.Benimki zor ama umarım bir gün herkes istediği şeylere sahip olur.

İlginizi çekebilecek diğer sorular