Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
 • Ben başlıyorum. Şu anda The Last Kingdom adlı diziyi izliyorum. Dizi Uthred adlı kahramamızın ms. 800 lü yıllarda İngiltere'de yaşadığı olayları anlatıyor. Aksiyon-Macera-Tarih temelli dizilere merakınız varsa kesinlikle öneririm.

 • Anne with an a diye bir dizi netflikste ama harika 3 sezondu sanırım 4günde bitirdim. Yetimmhanede büyüye hayal gücü bir kızın bir yanlışık sonucu hayatı kurtuluyor dizi efso tavisye ederim

 • Bir öneri daha komedi severler için. Absürt komedi seviyorsanız Brooklyn 99 tam size göre!
  Sitcom türünde olan bu dizi Jake Peralta adlı tipi bile muzip dedektifin suçla olan savaşını anlatıyor. Peralta akıllı olduğu kadar avanak da olan bir dedektif! Hareketlerine ve esprilerine bolca güleceğinizi düşünüyorum. Ayrıca yan karakterleri de unutmadım! Yan karakterler de bir o kadar komik ve hikayenin içinde. Şimdiden iyi seyirler.

 • Komediden bahsetmişken komedilerin kralı How I Met Your Mother' dan bahsetmemek olmaz!
  Kısaca himym, genel olarak Ted Mosby adlı karakterin evinin altında olan bir barda geçiyor, yani bir sitcom dizisi. Dizi adından da anlaşılacağı gibi Ted Mosby' nin eşiyle nasıl tanıştığının hikayesini anlatıyor(Ya da anlatmıyor mu!) . Neyse, sanırım buna sizin karar vermeniz gerekecek :D.
  Dizi her ne kadar Ted Mosby'nin eşiyle nasıl tanıştığının hikayesi olarak lanse edilse de dizinin tek baş karakteri Ted Mosby değil! Ted'in 4 arkadaşı daha var. Ve bu beşlinin inanın bana yaşamadığı şey çok az :D
  Bu diziyi diğer dizilerden ayıran şey ise belki de Nasrettin Hoca fıkraları gibi güldürürken düşündürmesi, kişiye bir şeyler katması. Komedi severler gülmekten altına etmeye hazır olsun!

 • Takip ettiğim hiç bir dizi olmadı. Film özlemek için özel bir çaba sarf etmem. TV ile aram çok iyi değildir. Tv e ayıracak kadar zamanım hiç olmadı. BU yüzden hiç bir fikrim yok !

 • Yarım elma. Bayılıyorum entrikalara🤓🤓

İlginizi çekebilecek diğer sorular