Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
 • Güzelce yiyebilir. Neden mi? Çünkü o sadece bir dondurma.

 • Yer işte her şeye de karışmamak gerek..

 • Ya iyide o dondurmayı öyle bi yigenler varki ark. Yani çoğu ark. Cinsel ilişki sırasında yaptıklarından dahada fazla istahli yalıyorlar. Bence azıcık dikkat edilmeli niyet sadece dondurma yemekse

 • O anlamları o olaya yükleyen sizsiniz @buzy. Biz gayet güzel yiyoruz. Sizin zihniyetiniz bozuksa biz napalım. O zaman motor sürüp gazlarken de erkek mastürbasyonunu düşünüyorsunuzdur siz. Lütfen herşeyi oraya bağlamayın.

 • Spacemen erkeklik onu yapmam bunu yapmamla olmaz. Kadınına adamlık yapmakla olur. Yoksa strapon yesen de delinalılığından bişey eksilmez merak etme. delikanlılık g*tle değil yürekle olur. G*tünden korkan erkekten de ne delikanlı olur ne de ADAM....:):):)

 • @aleyna, Söylediklerinde haklısın ama bu yaklaşım da erkek şöyle olur böyle olur demekten öteye giden bi yaklaşım değil gibi geldi bana. Bunun evrensel bir standartı yok, olması da günümüzde saçma bence.Dünya üzerinde birçok kültür ve medeniyet yaşıyor. Hepsi için de farklı kurallar ve anlayışlar ve gelenekler söz konusu. Zaten benim sorum mizah amaçlı bir soruydu. Erkek de kadın da neticesinde insandır. Kadın dediğin şöyle olur, erkek dediğin böyle olur gibi yaklaşımlar tamamen kişisel. Seçim bize kalmış. Şimdi ben kadın dediğin yemek yapar, evini temiz tutar, en az 3 çocuk doğurur, evinin kadını çocuklarının anası olur desem cinsiyetçilik yapmış olurum. Aynı şey erkekler için de geçerli. Ayrımcılığın her türlüsüne karşıyım, bu pozitif olsa bile. Mesele erkek veya kadın olabilmek değil vicdanı ve fikri hür, doğaya ve insana saygılı insan olabilmek diye düşünüyorum.

 • Niye problem olsunki ?

 • Erkekler lütfen o ne der bu ne der diye baskı kurmayın kendinize. Ne olur yaşayın hayatınızı. Zaten günlük yaşamınızda yüzlerce baskı var. İşi, evi, parası, arabası olsun yoksa yüzüne bakmam diyen, evlenmeyen kadınlar; askerlik, ailenin çocukluktan beri güçlü ol diye verdiği katı emirler... Bunların arasında bide dondurma yenmez laf olur olayına da girmeyin, biraz nefes alın.
  Yiyin ya ne yaparsanız yapın ne var yani?
  Ne diyecekler?
  Kimler ki onlar?
  Onlar mı sizi tamamlıyor, onların lafları mı sizi siz yapıyor?
  Ne olur yaşayın hayatınızı, çıkarın keyfini. Hayat böyle detaylı düşünmek için çok kısa. Zaten vaktimiz dar bari iyi geçsin o kısacık zaman dilimi...

İlginizi çekebilecek diğer sorular