Corona’dan önceki hayatında en çok neyi özledin?

Son 6-7 ay öncesinden hepimiz şu ankinden baya baya farklı hayatlar yaşıyorduk. Sanıyorum ki hiçbirimiz bu hale bürüneceğimizi tahmin edemezdik.  Belki de günlük hayatta rutin haline getirdiğimiz çoğu şeyi şu anda zor şartlar altında yapıyoruz hatta yapamıyoruz. Ee dolayısıyla hepimiz birçok şey kaybettik, özledik. Peki siz neler özlediniz eski hayatınızda en çok?

0 | 0 0 | 0

Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
  • Aslında coronadan önce ile şimdi arasında rutin hayatında pek fark yok. Tek özlediğim şey kafama esince yurtdışına gitmek. Yurtdışına gidebilme özgürlüğünü çok özledim. Başka bir özlemim yok.

  • Anneme sarılmayı özledim. Sadece bayramda elini öptüm ve onun dışında doğru düzgün temas etmiyorum bile. Arkadaşlarımla dışarıda buluşmayı, adaya gitmeyi, hafta sonları sevdiğimiz yerlerde uzun kahvaltılar yapmayı, sevgilimle sinemaya gitmeyi, uçağa binmeyi, otobüsle gece yarısı yolculukları yapmayı ... Yani sizin de dediğiniz gibi, daha önce sıradan olan her şey şu an çok kıymetli ve pek çoğu mümkün değil. Yapmanız halinde ya birilerinin katili olabilir ya da kendiniz mevta olabilirsiniz.

  • Taksim sokaklarında kaybolmayı o kadar özledim ki. Soğuktan herhangi bir kafeye koşup güzel bir şarap içmeyi. O soğukta otobüs bekleyip yolda uyumayı bile. İstanbul'dan uzak kaldım korona yüzünden.

    • Daha bugün Taksim'deydim ah, gerçekten o kadar güzel ki İstanbul.. özlenmeyecek gibi değil.. Umarım bir an evvel kavuşursun özlediğin şeylere.

İlginizi çekebilecek diğer sorular