Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
 • Hajahajaj tavuklar.... Onlar birer ninjadır. (Çocukken bir tavuk üstüme atlamıştı neredeyse gözümü oyuyordu.) Bu yüzden uzaktan uzaktan seyretmek iyidir. Kedilerden ben de korkarım. Hiç masum gelmiyorlar hahajjajaja

 • Köpekler kesinlikle... Hatta şu sıralar keşke köpeğim olsa diyorum çünkü insanlara en yakın hayvanlardan biri fakat çok korkuyorum. Köpek sahiplerinin attığı fotoğrafları görmüştüm. Oyun ve şaka sanıp kimileri ellerini, kollarını paramparça etmişti ciddi ciddi. :( Kedim biraz huysuzlanıp tırmalayınca korkan biriyim. O yüzden korkunç geliyor.

 • Tavuktan çok korkarım ama sevimli gelmedikleri için geçiyorum. Sevimli olup bayılarak videolarını izlediğim ama asla yaklaşamayacağım hayvanlardan biri hamsterlar.

 • Ben de güzel kızlar demek için girmiştim buraya:d hayvan soruyormuşsun... ben de kediler diyebilirim

 • Kedi, köpek, tavuk. Ben bunları geçtim, kaplan ve aslan bile sevdim ama yılan çok soğuk geliyor. Korkmam ama dokunmam da. 🤣🤣🤣

 • Kedi köpekleri çok severim .Tavuklar tatlı da gelmiyor ama korkmuyorum da uzak duruyorum .Tatlı kıvamında olmayan yılan,akrep ve küçük böcekler !

 • Ben kedilere bayılıyorum. Gördüm mü sevmemek için kendimi zor tutuyorum. Ama biraz da tedirgin oluyorum. Üzerime pire falan bulaşır mı diye korkarım. Bir de köpekleri severim ama onlardan da biraz korkuyorum, sağı solu belli olmuyor bazı köpeklerin.

 • Ben atları çok tatlı buluyorum ama ne biliyim aşk acısı öeken bir at tekmesi nelere sebep olabilir biliyorsunuz dur sanırım. Bildiğin bir beygir gücünde bir tekme artık takımlarına mı gelir böğrüne mi bilinmez🤣🤣🤣

 • İnsanların bu kadar kötü ve kalpsiz olduğu bu dünyada hayvanlardan korkulur mu canım? Gerçi hak da veriyorum; insan alışık olmadığında ya da küçükken yaşadığı herhangi bir travma sebebiyle korkabiliyor hayvanlardan. Mesela ben kedileri çok severim, hiç korkmam hatta kucağımda uyuturum. Ama köpüşlerden biraz korkarım. Hâlbuki o da çok tatlı, zararsız, küçücük bir can. Kediden çok da bir farkı yok. Uzaktan çok severim, yanından geçerken ya da sokakta sahipsiz köpek görünce ise hafiften tırsarım. Olabiliyor böyle şeyler. Zamanla, onlarla temas kura kura alışıyor ve korkmamaya başlıyor insan.

 • Kaplanlar. Kayseri ’ de sokakta her gün kaplan görüyorum çünkü :D . Belgesellerde falan çok tatlı gelir özellikle yavruları ama karşı karşıya geldiğimi düşününce içim ürperir. Onun dışında köpekleri çok severim hatta kendini sevdirmek isteyenleri de severim ama insan tedirgin olmuyor değil.

 • Ben de kedilerden çok korkuyordum taa ki yakın arkadaşım evine iki küçük tatlı kedi alana kadar. Sokakta görünce kapmış getirmişti eve yıllar önce. Ona ziyarete gittiğimde ölüyordum korkudan. Sonra yavaş yavaş geçti bu korkum. Hiç de tırmalamadılar beni bu güne kadar biraz nazik severim de. Köpekler biraz tedirgin ediyor beni de. Çok hareketli geliyorlar ondan sanırım. Korkuyorum ani hareketlerinden. Sadece oyun istiyorlar tabii ama ben çekiniyorum.
  Bu arada o arkadaşımın 5 kedisi var evinde şu an. Her yerden kedi çıkıyor.

İlginizi çekebilecek diğer sorular