Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
En İyi Erkek Görüşü
  • Kesinlikle delirtir ve insanı mutsuz eder. Bir süre sonra zaten başa çıkamaz insan. Her şey kararında güzel. Beyin insana öyle oyunlar oynuyor ki! Onu kullanmayı çok iyi bilmemiz gerekiyor. Çok ciddiyim. Aksi halde düşünmek dipsiz, karanlık bir kuyu gibi. İnsanı sürekli içine çekiyor. Her insanda olduğu gibi ben de bazen bir şey hakkında haddinden fazla düşünüyorum ve bunun önüne ancak kendime "Ucunda ölüm var mı?" diye sorarak geçebiliyorum. Ucunda ölüm yoksa mutlaka bir çözüm yolu vardır ve ister inanalım ister inanmayalım her şey bir gün geçecektir.

  • Çok düşünür, çoğu şeyi dert etmeyecek kadar kafaya takar ve hayatı sorgularım ama oto kontrol sağlayabilince çok zararlı olmuyor. Sadece yoruyor. Durum bildiriyorum: delirmedim. :)

  • Önce deli nedir kimdir onu tartışalım bakalım. Bence her ihtimali düşünmek ya da her davranışın sonucunu düşünmek müthiş bir zeka örneği. Şüphecilik ise insanı paranoyaya sürükleyen durumlardan ama bana sorarsanız hepimiz biraz şüpheci olmalıyız. Zaten bana sorarsanız hepimiz biraz deli olmalıyız.
    Gelelim çok düşünmek bizi nereye götürür. Bence düşünmenin ve sorgulamanın sonu yok bundan dolayı dolu bir hayatınız olmalı. Öyle ki düşünmek sizin için hayalini kurduğunuz bir eyleme dönüşmeli bu sayede daha sade düşünebilirsiniz. Çünkü düşünmek insanı delirtebilir maalesef.

İlginizi çekebilecek diğer sorular