Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
 • Evin parkelerini yakmistim

 • Koca televizyonu üstüme düşürmüştüm altındaki o camlı sehpası ile birlikte. Neyse ki televizyon patlamamıştı ama sehpasının camı kırılmıştı. 🤣

 • Hangisi en büyük bilemedim şimdi..Yarış arabamın koltuğunu diklemesine yere dayayıp, bir iple taşlı kocaman salon avizemize bağlamıştım.Böylelikle dişçi koltuğu olmuştu.Kuzenimi oturtup, dişçilik oynamaya başladım. Koca araba yerden yukarı dik duruyor, koltuğuna oturmuş bir çocuk, onun ağırlığıyla, bağlı olan ip avizeyi aşağı doğru çekiyor.Neyse ki annemler zamanında yetişmişlerdi, avize kafaya inmeden..Ama biz bu oyunu çok sevmiş ve birkaç kez oynamıştık..

  Son alarak yazlıkta bir hacı amca vardı onun bahçesinden yeşil elma çalardık o elmaların ekşi tadını da hiç unutamam hala aldığım her elmada onun tadını ararım.

 • Ben oturduğumuz binanın tüm elektrik şalterini indirirdim saatlerce tüm bina elektriksiz kalırdı. Hahaha.

 • Çamaşır suyu içmek galiba😂 Tüm kötülüklerden arınmak istemiş olabilirim.

 • Benim kendimden başka kimseye zararım yoktu küçükken ya. Deli gibi kağıt yiyordum. Annem hala fare gibi kemirdiğimi söyler evi. Ortaokula kadar devam etti bu huy. Hala farkında olmadan kağıt koparıp yerken buluyorum kendimi. Aşırı saçma evet ama ne yapacağım bilemiyorum.

 • Düşününce çok da bir yaramazlık yapmadım aslında. Bir kere istemeden televizyonu düşürmüştüm ama o da yaramazlık sayılmaz. Ben daha çok kardeşlerime zarar verirdim hahhaahaa

 • Hangi birini sayayım şimdi 😃😃😃 ben hâlen daha yaramazlık yapmak istiyorum

 • Burna karabiber çekip hapşurmak
  Kireç duvarları yalamak (ne manyaklıksa)
  5.kattaki evin camına cıkıp yandaki balkona geçmeye calısmak
  Balkondan aşağıdan geçenlerin kafasına su dokup kacmak (daha ileri gidip iğrençleşerek tükürerek kacanlar da var)
  Çalısan annenin yiyesiniz diye evde bıraktığı yemeği yemeyip, poşete koyup camdan atmak (bunu komşunun kızı yapıyordu valla ben yapmadım)
  Kaygan resim kitaplarının üstüne basarak paten gibi kullanıp evdeki halı üstünde kaymak
  Rastgele telefon çevirip manyaklık yapmak
  Evin anahtarını unuttuğu için, terasta beklemek, üşüyünce ısınmak için ateş yakmak ve itfaiyenin yangın cıktı sanıp gelmesine neden olma
  Deniz kumunda dolanan kum böceklerini rakı şişesine sokup eve getirmek sonra öldüler diye apartmandan aşağı atmak, ertesi gün tüm apartmanı böcek bastığını öğrenmek (böcekler sarhoş olmuş meğerse)
  Her cocuğun ıcınde bir psikopat yatar, kesin bu, kendimden biliyorum.

 • Ben hiç yaramaz değilmişim sonrada bi haller oldu bana 😂😂

 • Bebekken degikde 6 7 yaslarinda evi yakmistim :))

 • Küçükken aşırı olmasa da yaramaz bir çocuktum . Çocukluğum bir apartman dairesi ile yazlığımız arasında mekik dokuyarak geçti . Aklıma gelen herhangi bir anımı anlatacağım . Altı yaşlarında iken anasınıfına başlayacaktım . Annemden ayrılmak beni korkutuyordu . Anasınıfından içeri girer girmez ağlamaya başladım ve aşırı huzursuz olmuştum . Neyse ki öyle ya da böyle ortama alıştım . Anasınıfı kurallarında 1,2 saat öğlen uykusu vardı . Sabah oyun oynayıp etkinlik yaptıktan sonra uyuyorduk . O günkü oyunumuz saklambaçtı . Arkadaşım şimale dolaba girmesini söyledim . Girmek istemese de kazanacaksın diyerek ikna edip dolabı kilitledim . Zaman geçmişti ve uyku saatimiz gelmişti . Bir güzel yattım ve uyumaya çalışmaya başladım . Bir hareketlenme gördüm ve Şimal’ i aradıklarını fark ettim . Resmen kızı o dolapta unutmuştum ve kız asla sesini çıkarmıyordu . Kızı hemen o dolaptan çıkardım . Ona kazandığını söyledim ve elinden tutup yatağa getirdim . Öğretmenler onu azarlamışlardı . Ben yırtmıştım . Bu arada dolabın üst kısmında kırık vardı dolap hava alıyordu. Gerçi onu düşünmemiştim bile çocuk aklıyla . Hocalar nefessiz kalmayışına şükrederken kırık olduğunu duymuştum . Çocukluğuma dair unutamadığım anıdır .

İlginizi çekebilecek diğer sorular