Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
En İyi Kadın Görüşü
 • Bu düpedüz alçaklık başka bir şey değil. Bazıları feda eder bazıları vefasızlık. Bu vefasız doyumsuzun düşüncesizin teki. Bu adamda aşk olmamıştır da olsa olsa parazitlik olmuştur. Eşinin üstünden geçinip kozadan çıkan tırtıl gibi kelebek olup uçmuş. Yarattığı tahribatlatın acısını umarım en yakın zamanda yaşar. Arkadaşınız için çok üzüldüm, inşallah toparlar.

  • Inşallah. Ama akıl gitti, öyle olunca da işini de kaybetti, çalışamaz oldu, hareketleri iyice anormalleşince ailesine haber verildi. Babası gelip aldı, bir sinir hast. kliniğine yatırdı.

  • Aynı zamanda kimseye körü körüne güvenmemek gerektiğinin en büyük kanıtı ve somut örneği. Kimse kimseye bir dakikasını bile ayırmıyorken, kadın hayatını feda etmiş. Yoldan geçen birini çevirin ve '' bir dakika bakar mısınız?'' diyin. Kimse durmaz, hızlıca giderler. Hal böyleyken, biz hayatımıza aldığımız insana, günlerimizi, aylarımızı, yıllarımızı harcıyoruz. Hatta ömrümüzü. Bu durumda, sizce de körü körüne güvenmek doğru mu bu denli? Belki fazla abartı fakat ben tetikte kalmanın en doğrusu olduğunu düşünüyorum. Çünkü doğanın gereği bu maalesef. Ömrümüz o kadar kıymetsiz değil, gençliğimiz, giden vaktimiz.
   Öte yandan birilerine güvenmek, sırt yaslamak insanın fıtratı gereği var. Umarım bu gerekçeyi hak eden birine sağlarız.
   Arkadaşınız için de çok üzüldüm, neresinden dönerse kâr gerçeği de doğru. Bununla geçmiş olsun :(

İlginizi çekebilecek diğer sorular