Bunu da gördük! Yıkandığı suyu ve iç çamaşırlarını satarak ayda 82 bin lira kazanıyor.Siz neyinizi satardınız?

Bunu da gördük! Yıkandığı suyu ve iç çamaşırlarını satarak ayda 82 bin lira kazanıyor.Siz neyinizi satardınız?

Emily Knight  sosyal medya hesabından bazı takipçilerinin isteği üzerine birkaç hayranına küvette yıkandığı suyu ve kullanılmış iç çamaşırlarını satmaya başladı.Aylık kazancı ise 8000 pound (82 bin TL). 21 yaşındaki Amerikalı model, Emily Knight sosyal medyayı maddi kazanca dönüştüren isimlerden. Ancak modelin yöntemi oldukça tuhaf ve mide bulandırıcı. Instagram'dan oldukça cüretkar poz paylaşan 21 yaşındaki model, bir süre sonra hayranlarından gelen teklifi değerlendirmeye başladı. Emily, her özel anını para karşılığında takipçilerine satmaya başladı.

Sosyal medyada siz ne satardınız

0 | 0 0 | 0

Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
En İyi Kadın Görüşü
  • Ben bir ara baya kullanılmış çorap satanı duymuştum. Bana hiç iğrenç gelmiyor bunlar ya. Tabii kimsenin iç çamaşırını satın almam ama satmak baya mantıklı geliyor.
    Alıcı olunca satıcı da girince işin içine neden garip gelsin ki bu bir alışveriş. Yalnız 8000 pound da aşırı iyiymiş. Keşke Türkiye'de olsa bu sektör ben günde 50 tl filan kazanıyorum birde canım çıkıyor iş yerinde yahu.

En İyi Erkek Görüşü
  • Birini takdir etmek lazım ama alanımı edelim satanımı bilemedim

  • Yıl olmuş 2020 hala yıkandığı suyu satıp para kazanabiliyor insanlar öyle mi? Ona para veren kişilere ayrıca söyleyecek bir çift sözüm var ama buradan söylemesem daha iyi!

  • Sosyal media kullanmadığım için böyle bir derdim hiç yok :))) 21 yaşındaki bu model yeterince para kazanamıyor olmalı ki böyle bir şeye başvurmuş. Hayrına bir bardak su isteseler ' git al ' der deyyus...

  • Ay kafayı yemiş millet, bunu gibiler de yoluyor. İki taraf da delirmiş.

  • Orange İs the new black dizisinde, külot satanları görmüştüm kullanılmış, hayret etmiştim hatta. Mide bulandırıcı, pis ya...Bu dünya üzerindeki sapık ve sapkın oranının arttığının göstergesi sadece. İnsanlar nasıl bir fantezi dünyasına sahip sadece hayret ediyorum ve şok geçiriyorum. :( Yazık, çok yazık.

  • O kadar para verdikleri bu pis şeyleri ne yapacaklar onu merak ediyorum. Akıllarını tatile göndermişler. Ama daha ilginci internette çok yüksek paralara bekaretini satan kızlar var. Ve alıcı da buluyorlar , kızlar da köşeyi dönüyor. Bizim harcımız değil tabii.

İlginizi çekebilecek diğer sorular