Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
 • Bence bu durum ya karşılıklı olarak işinize geliyordur, bu yüzden ilişki normale dönmüyordur.
  Belki siyah veya beyaz değil, gri rengi seven insanlardansınız.Benim kuzenim özellikle ilişkilerde gri olmayı sever mesela..Keyif alır bu durumdan.
  Belki de ikiniz de yakın zamanda uzun bir ilişkiyi bitirmişinizdir ve tekrar uzun soluklu bir ilişki için yorgunsunuzdur.
  Ya da ikinizden birinin ciddi bir ilişkisi vardır, bitirmek istediği ama bitiremediği..Veya üzgünüm ki sadece karşı tarafı aldatmak için kullanıyordur seni.
  Cesur ve açık davranmak lazım. Her şey doğal ve keyifli gelişmişse ya sevgili olmanıza az zaman kalmıştır, dökülün karşı tarafa.Ya da emin olun hayatlarınızda başka birine ilgi duyup duymadığınıza veya yedek olmadığınıza..

  • Benim uzun süredir ciddi bir ilişkim olmadı. Karşı tarafın da bildiğim kadar olmadı. Sanırım ikimiz de ne aradığımızı bilmiyoruz. O biraz daha rahat böyle konularda. Olacağına varır kafasında ama ben değilim. Korkutup kaçırmak da istemiyorum ama bakalım. Melankolik şeyler paylaşırsam gidişatı anlarsınız artık ne yapalım.

 • Durumu değiştirmek için adım atmıyorsanız bir üst seviyeyi çok da istemiyorsunuz ya fa cesaret edemiyor olabilirsiniz. Kendi açınızdan da onun açısından da sebepler tartışılır. Eğer çookk etkilenmiş ya da aşık olmuş olsa her iki taraftan biri harekete geçmeden duramaz zaten.

  • Sorumluluk kısmı biraz büyüyor gözümde ne bileyim. Uzun süredir birinden bu kadar hoşlanmadım. Yaklaşık üç yıldır en uzun ilişkim 1 ay. Umarım hislerim tek taraflı değildir. Bir haritalarımıza baksaydın keşke :)
   Evet, unutmadım.

 • Senin sanırım biraz cesarete biraz da ilişkilerinde söz sahibi olmaya ihtiyacın var. Geç karşısına cesurca sor benimle ilgili planların ne ona göre ben de önüme bakayım diye.

  • Masaya da vurayım mı? Çocuğu kaçırmayayım sonra.

   • Yok biraz fazla olur öyle🤣 Aslında şunu anlatmaya çalışıyorum. Biz bazı tepkileri karşı cinsten bekledikçe ilişkideki yerimiz de sönük kalabiliyor. O yüzden karşısın geç sor diyorum nedir bizim durumumuz diye. Kalkıp tabi çocuğa posta koyma. Ben cesurca geç karşısına yazınca tabi biraz şey oldu🙈

 • Bence iki tarafta garantici. Bir şeyler olabileceğinden, uyumlu olduğunuzdan, pişman olmayacağınızdan emin olmak istiyorsunuzdur. Ya kendi duygularınızdır düşündüren ya da karşınızdakinin duyguları. Zamana ihtiyacınız var bence ama bu arada iyice gözlem şart. Emin olduğun zaman sen de açabilirsin duygularını, bir kez yaşıyoruz bu hayatı.

 • 😂😂😂 yaşamaz mıyım.

 • Günümüz ilişkileri ' bana değmeyen yılan bin yaşasın!!!!' olduğu sürece bu tip soruların cevabı hiç bulunamayacak derim ben...

İlginizi çekebilecek diğer sorular