BİRİSİ SİZE BİR MİLYON DOLAR VERSE VE 24 SAAT İÇİNDE BU PARAYI HARCAYACAKSIN DESE NE YAPARDINIZ? PARAYI NASIL HARCARDINIZ?

BİRİSİ SİZE BİR MİLYON DOLAR VERSE VE 24 SAAT İÇİNDE BU PARAYI HARCAYACAKSIN DESE NE YAPARDINIZ? PARAYI NASIL HARCARDINIZ?

BİR MİLYARDER GELİP SİZE GELİP SANA BİR MİLYON DOLAR VERİCEM AMA 24 SAAT VAR VE BU 24 SAAT İÇİNDE BU PARAYI HARCAYACAKSIN, EĞER 24 SAAT SONUNDA PARA HALA VARSA ORTADAN KAYBOLACAK VE BİR DAHA HARCAYAMAZSIN DEDİ.SİZ NELER ALIRDINIZ BU PARAYLA , NERELERE GİDERDİNİZ, BİRİLERİYLE PAYLAŞIR MIYDINIZ? YOKSA HEPSİNİ TEK BAŞINA MI HARCARDINIZ?

0 | 0 0 | 0

Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
 • Omparnin tamamiyla.hisse alirdim. Harcamis olurdum. Bur gunde bir firmamnin hisselerine 1 milyon dolar yatirilinca i senetler yukselir 24 saat dolduktan sonra o hisseleri satrdim hem parayi katlamis olurdum hem daha veri.li harcamak icin zaman kazanirdim.

 • Paranın tamamyla ev,araba ve arsa alırdım.Çünkü pandemi dönemi ve dönemleri sebebiyle, gelecekte sadece temel ihtiyaçlarımızı karşılayarak yaşayacağımızı düşünüyorum.Öncelikle tüm ailemi ve sevdiklerimden oluşan yakın çevremi aynı mahallede satın aldığım evlere yerleştirirdim.Büyük ihtimalle bu ev ve arsaların tamamını Ege kıyılarındaki illerden satın alırdım.Ayrıca ekonominin merkezi olan İstanbul vb. birkaç ilde de bu yatırımları yapardım.Ayrıca çok yüklü miktarda farklı tohumlar alır ve arazileri ektirirdim. Ailemden sonra, tüm ihtiyacı olan iyi insanları satın aldığım bu evlere ve çiftliklere yerleştirirdim.İnsanlar ekip-biçerek, birbirlerini eğiterek, sağlık ve mutluluk içinde yeni bir hayat kurarlardı.

 • Parayı aldığım gibi önce güzel bir yemek yer(yemek önemli!) sonra ev, arsa, araba gibi büyük değerli şeyler satın alırdım. 24 saatten sonra da kimisini satar nakite çevirir geri kalanını da mantıklı yatırımlarla değerlendiririm. Mütemadiyen böyle hayaller kurulur, cevabı çoktan hazırdı..

 • Güzel bir tur yapardım.Erkek arkadaşımı alır boğaz manzarası olan bir yerde ev tutardım.Bir de yatırım amaçlı bir yer alırdım sonra da rahat rahat yaşardım.Keşke o milyarder gelse de bana para verse.Söz iyi değerlendireceğim . :)

 • Bütün paramı rahatça gezmeye harcardım. Bütün küçük problemleri hemen halleder aylarca gezmek için gerekli malzemeleri alırdım. Sonrası kocaman bir macera. Yeni yerle görür yeni şeyler tadardım. Açıkçası bir kez yola çıkmak için gerekli harcamaları yaparsam sonrası kolay olacakmış gibi bir his var içimde.

 • Önce borçlarımdan kurtulurdum, daha sonra tamamıyla ev arsa alır yatırım yapardım. Malum dünya şartlarında parayı pervasızca harcamamak gerekiyor.

 • Buna benzer bir soru daha vardı orada da aynı cevabı vermiştim yine Aynısını yapardım

  Büyük bir arazi içinde lüks bir villa,, birkaç tane araba ve kira getirisi yüksek dükkan

 • Taksim meydanında the Marmaradan aşağı saçardım şu zor zamanlarda vatandaşlara bi nebze olsun faydası dokunurdu zahar

 • Yardıma muhtaç, sokaklarda yaşayan kimsesiz çocuklar, kadınlar ve zor durumdaki sokak hayvanları için devasa bir arazi alıp harika bir çiftlik, bakımevleri ve atölyelerden oluşan köyler kurardım. Kalan parayla da hisse senedi ve mülklere yatırım yapar, ömür boyu yetecek kadar geliri garantilemiş olurdum. Kitaplarım için de bir yayınevi kurardım.

 • Direk arsa , dükkan veya altın alırdım, en güzel yatırım bunlar bence

 • Kesinlikle yatırım yapardım. Ev alırdım, araba alırdım. İstanbul' da temiz bir muhitte iki ev alırdım, kalan parayla da temiz bir araba ve motor. Evlerin içini dayar döşerdim. Aileme de yeni bir ev ayarlar, dayar döşerdim. Dolar bazında bakınca, para sekize katlanıyor. Kesinlikle ev çok iyi bir yatırım olur. Kalan parayı da, en bayıldığım şey olan, teknolojik aletlere yatırırdım. Daha ne isteyeyim.. Olsa da yesek!

 • Altın alırdım, onlarla da kuyumcu açardım.

 • Zaman kaybetmeden yatırım yapardım; ev, araba ve dükkan alırdım ancak resmi işlemler anında bitmez paranın bir kısmını kuyumcuda altına çevirir yok olmayacağını garantiler geri kalanın mümkün mertebe harcardım. Gün sonu elimde daha para kalırsa ki kalırdı diye düşünüyorum. Ailemi lüks bir yerde yemeğe götürürdüm.

İlginizi çekebilecek diğer sorular