Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
  • Maalesef buna net bit cevap henüz bulunamadı @evlicift ama sanırım bu seven erkeğin eşinin aldığı keyfi vücudundan ve gözlerinden net olarak görmesiyle mutlu olması demek. Çünkü kendisi katılımcı olduğunda eşinin aldığı hazzı tam olarak görmesi mümkün değil. Ben de sevişirken eşimin gözlerine bakmayı, orgazm anında gözlerinin dönmesine bayılırım mesela ama bu zevki de ben vermeliyim. Sadece izleyici olarak başkasının verdiği zevki asla izleyemem. Cuckold fantazi asla bana göre değil ama cuckold eşleri de anlayabiliyorum.

  • Edebilirde etmeyebilirde denemeden bilebilmek zor😉

  • Vallahi ben de bunu anlayamıyorum evlilik ilişkilerinde pek bir modern olduk bu modernlik mi o da başka bir soru gerçi de. Seven bir adam eşini cinsellik başta olmak üzere paylaşamaz olmaz yani. Evlilik ve eş olmanın da bir kutsallıği ve mahremiyeti vardir. Başka bir adam veya kadın veya eş paylaşılmaz. Bu tip kafada olanlar evlenmesin bekar kalsın. Ne istiyorsa bekarken yapsın. Eşini, çocuğunum annesini baska adamla hayal etmek nedir ya?

  • Evlilikte genelde ilerleyen yıullar da monotonlaşan cinsel hayatlarına zevk ve renk katmak adına yapılan bir durum

  • Istemek baska işi harekete dökmek baska vok fark var arada bende düşünürüm seks sirasinda ama pratikte eşimi paylasamam asla

İlginizi çekebilecek diğer sorular