Bir kadın niye arkadaşlarının eşlerini ayartır?

Bir kadın niye arkadaşlarının eşlerini ayartır?

Öyle bir kadın ki, önce güler yüzle, yardımsever pozlarda, kendini dürüst ve mert göstererek bayanlarla arkadaşlık kuruyor, hızla samimiyeti ilerletiyor, bir süre sonra bakıyorsun ki eşini kapıp gitmiş. Bu kadın kiminle arkadaşlık kursa olay böyle sonuçlanıyor. Gerçek yüzü ortaya dökülünce uzaklaştık ondan. Ama pek çok ocağı söndürdü. Arkadaşının eşini ayarttıktan sonra bir süre onunla takılıp, sonra sıkılınca onu bırakıp ağına yeni birini düşürüyor. Aldatılan kadınlar bu ifrit kadına ne yapacaklarını bilemediler. Hatta ben arkadaşlığı kesmeden önce  " Niye böyle yapıyorsun?" diye sormuştum. O da "ben lanetli doğmuşum, kendimi zaptedemiyorum ve hep yapayalnız yaşamak zorundayım, çünkü insanlara zarar veriyorum" demişti. 

Bu kadın hakkında ne düşünüyorsunuz, size de zarar verse ne yapardınız?

0 | 0 0 | 0

Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
En İyi Kadın Görüşü
 • Bir gün ya televizyonda bir kanalda görmüştüm ya da bir kitapta okumuştum da aklımda kalmıştı kadınların neden evli erkeklerden bu kadar hoşlandığının sebebini anlatıyorlardı.
  Olay ilişkisi olan adamların "Seçilmiş Kişi" olarak görülmesiymiş. Bu adam ilişkiyi kaldırabiliyor, sorumlu ve sadık mesajı veriyormuş alyans kadınlara. Bu yüzden evli adamlarla ilişki yaşamak haz veriyormuş kadınlara. Erkeklerin ciddi bir ilişkinin içindeyken kısmetlerinin artması da bu sebepten aslında. Tabii sizin için eşini bırakan, sizi de başkasıyla bırakır mı bırakmaz mı orasını bilemem ama yine de bu yola girmek biraz cesaret ister bence.
  Bu hikayedeki hanımefendinin de kafasındaki planlarının sebebi bu bence. Evli erkekler ile ilişki kurmak daha az yorucu geliyor çünkü dışarıda ilişki istemeyen tonla erkek var neden zaman kaybedesin diyor kendi kendine bence. Biraz da Forbidden Fruit fantezisi belki...

  • O bir de özgürlüğüne düşkündü. Evlilik gibi bağlar ona göre değildi. Evki erkekler de böyle bir şey istemeyeceklerine göre, sadece paralarını yiyip, gününü gün etmek ve kıskandığı kadının da huzurunu bozmak ona yetiyordu.

   • Çok üzüldüm, bu hikayede adı geçen bütün kadınlara ve erkeklere üzüldüm. O hanımefendinin de bir yardım alması gerektiğini düşünüyorum. Belli ki bu ilişki korkusunun temelinde yatan şeyler var. Belki de kendisini ilişki hak eden biri olarak görmüyordur, beceremeyeceğini düşünüyordur, evli adamları seçme sebebi o adamların bu konuda tecrübeli olmasıdır ama tabii bilemeyiz. Umarım bir an önce yardım alır.

   • Yani arkadaşındı bir zaman lar para sex bir kadının elinden erkeğini almak

En İyi Erkek Görüşü
İlginizi çekebilecek diğer sorular