Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
En İyi Kadın Görüşü
En İyi Erkek Görüşü
 • Sevgi değil bu. Psikoloji buna saplantı ya da takıntı diyor. Bir kadının ilgisini bakışlarını az çok üzerinde hisseden hasta ruhlu insanlar kendisinin vazgeçilmez olduğunu ve ona bir selam dahi veren kadının kendisinden başkasına ait olamayacağı kafasına sahip olduktan sonra aldığı red cevabı onun cani duygularını ortaya çıkarıyor bu tarz kadın cinayetlerini işleyen tiplerin ortak paydası genelde bulundukları ortamlarda ezilen değer görmeyen tiplerin değer görmek için sürekli masum ve mazlum iyi niyetli görünüp ilk fırsatta güçlerini ispatlamak amaçlı kadınları veya savunmasız çocukları hedef almalarıdır. Seven insan rüzgar olup esmez ki ola ki saçının teli incinir benim yüzümden diye bakar sevdiğinin kıymetini öyle bilir ki onun mutluluğu ile mutlu olur eğer sevdiği tarafından sevilmediğini bilirse de ona kıyamaz onu öldürmez sevgisini kalbine gömer çeker gider adamlık bunu gerektirir ama bunlar değil adam insan sınıfında olmadıklarından maalesef durdurulamıyorlar çünkü en kötü yanı da toplum içinde en güvenilir tip olarak biliniyorlar kendilerini çok iyi kamufle edip ilk fırsatta içlerindeki caniyi ortaya çıkarıyorlar. Bunların devası belli Türkiye de sadece bu tiplerin -Tecavüzcü-çocuk istismarcısı-kadın katili-çocuk katili-vs olanların tamamının tıkıldığı ve işkence ekiplerinin görev aldığı tek tip bir cezaevi yapılıp bunların cezası oralarda çektirilmeli. Çabuk ölüm idam bunlara kurtuluş bunları işkence ile yavaş yavaş öldüreceksin. Kısasa kısas

 • Evet co üzücü sabahtan beri evimizde ki gundem bu konu. Hele ki bir kız babası olarak bu haberleri her duyduğumda evladım ve sevdiğim değer verdiğim tüm kadinlar aklıma geliyor. Cinlerim tepeme çıkıyor. İdam gelsin.

 • Maskesiz dolaşmak yasak, kadın öldürmek serbest, kadın ne de olsa bir ev eşyası kadar önemsiz bu ülkede. Yazıklar olsun, Allah ailesine sabırlar versin. İdam gelsin, bu canilerin hepsi gebersin..

  • İdam kurtuluş olmaz mı ama

   • Devletimiz bu konularda esnek ama, katil alacak 30 yıl ceza, iyi hal vs 15 senede serbest kalacak. 15 yıl boyunca sizin ve benim verdiğim vergilerle karnı doyacak, yatağında mışıl mışıl uyuyacak. Sonra cezaevinden çıkınca kimbilir yine hangi cana mal olacak, hırsızlık yapıp sizin benim malıma mı göz koyacak, ona buna tecavüz mü edecek yoksa yan baktı diye birini mi kesecek. Bütün bu ihtimallerden ziyade asılması daha iyi bence, ölsün gitsin.

 • Zaten siz pekcok yorum yapmışsınız bu konuda ama anlamadığım devlet sanki bütün bunlar olmamış gibi duyarsız davranıyor. Ben de bunu anlayamıyorum. Ya sebep ne olursa olsun cana kıyılır mi? Hangi sebep bunu haklı gösterebilir ve devlet neden bu konuda ısrarla üç maymunu oynar. Hala aklım almiyor. Artık nerdeyse sıradanlaştı kadın cinayetleri. Ve tek suçları kadın olmak. Kadına ve hayvana önem vermeyen bir devlet nasıl medeni olabilir. Sosyal medyanın zorlaması olmasa inanin o yapmacık cezalar da olmayacak. Ya adaleti neden sosyal medya arıyor. Olmadık şeyler peşinde koşan kurumlar neden buna bir dur demez. Mesela diyanet neden cuma hutbesinde bir kez bu konuya yer vermez. Anlaşılır gibi değil. Ülke resmen Ortadoğu bataklığı haline geldi ve elimizden bişey gelmiyor. Ne kadar iğrenç bir durum yaaaa!!!

 • Katil pisliklerin pipisini kessinler bir daha cesaret edemezler

 • Bunlari asicaksin bunlari oldurceksin kotu olan nr biliyormusunuz bunlarda bir kadinin evladi bunlarda annrlerin evladi ama insan olamamis hayvani hislere sahip serefsiz bunlar olim odul bunlara gaddarca hayvanca oldureceksin bunlari herkesin onunde aci cektire cektire ki herkese ibret olsun soysuz herif allah kizcagizin ailesine sabir versin mekani cennet olsun..

 • ALLAH CELLE CELALUHU Rahmet eylesin. 🥺🥺🥺🥺 çocuklara,kadınlara, yaşlılara, mazlum ve masumlara, hayvanlara şiddet uygulamaları tecavüz edenleri sorgusuz sualsiz öldürülmesi gerekir, hiç bir şey olmamış gibi yargılamak, hapse atmak birde hapiste paşalar gibi bakmak ceza değildir bu şekilde bir ceza öldürülen kişinin yakınlarına verilmiş olur. Insan öldürmek hiç sebepsiz yere cana kıymak kadar kötü bir şey yok. Nedir bu şiddet insan bir cana nasıl kiyar hâle gelir. Rabbim masum ve mazlumları korusun. ... sırf şu şiddet yüzünden ne televizyon izliyorum nede gazete okuyorum. ...
  En iyi ceza idam, idam cezası olmadığı sürece bu tür şiddet olayları giderek artar. ...

 • Allah belalarını versin yaratıklar nasıl kıyıyorlar...

İlginizi çekebilecek diğer sorular