Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
 • Kıskandığı için karışıyorsa dikkat ederim ama kıyafetimi veya tarzımı beğenmediği içinse karışma hakkı olamaz çünkü beni böyle tanıdığı için kabul etmeli.
  Karışmıyorsa tarzımı beğeniyordur.

 • Karşılıklı karışılmaması gerektiğini düşünüyorum.Beni tanıdığında giyinişimi de görüp beğendiğine göre değiştirmeye çalışmamalı! Bu beni boğar mesela 🤨😊

  Ben giymeyeceksem o zaman karşımdaki de süklüm püklüm gezsin, dikkat çekmesin!

 • Fikir beyan edebilir... Ama özgürlüğü kısıtlamamalı.Kimse,diğerinin malı değildir.

 • Eğer gözüme batan bir şey varsa saygı çerçevesinde gerekçesiyle söylerim

 • Insanların evlilikte ya da ilişkilerinde birbirlerini değiştirmeye çalışması karışması o ilişkiye verilecek en büyük zarardır.
  Herkes kendi istediği gibi giyinmeli ve mutlu olmalı ki karşısındakini de mutlu etsin

 • Burada iş iki tarafa da düşüyor. Ben çok açık giyinmiyorum mesela. Tabii sürekli toplu taşıma kullanmanın eve gelirken yürüdüğüm uzun tenha yollarında bunda etkisi büyük. İlişkim olsa da olmasa da böyle giyinirim. Böylece giyim konusunda problem yaşamış erkeklerle iyi anlaşırım çünkü ortada tartışma yaşanacak bir durum yok.
  Eğer aksine dekolte giymekten korkmasaydım ve giyinseydim (tabii bu evrende Türkiye çok daha modern yaşanılabilir bir ülke) asla karışılmasını istemezdim. İnsanların kendilerini ifade etme biçimlerinden biri kıyafetler, dövmeler, saçlar, takılar... Bunlara karışmak bunları kısıtlamak demek o kişinin benliğinin kısıtlanması demek. İlişkiyi hapis hayatına çevirmek demek. Bu yüzden karışılmasını hiç doğru bulmuyorum. Eğer olmuyorsa, hoşlanmıyorsanız karşınızdaki kişinin bu konudaki tutumundan ayrılın kardeşim. Neden hayatı zorlaştırıyorsunuz?

 • Benim giydiğimi açık buluyorsa kendisi daha kapalı giyinsin. Beğenmiyorsa da beni küçük oğluna almasın. Koca koca insanların ne giydiğine karışmak nedir artık ya? O yaşa kadar ne giyeceğini öğrenmemiş olduğu mu düşünülüyor acaba?

İlginizi çekebilecek diğer sorular