ben neyim? arsız bir çapkın mı? mutsuz bir erkek mi?

Evet başlıgı açiyim biraz.. olay şu benım 4 sevgilim var .. ben sadık olamıyorum evet suan küfürler başladı bana sanırım,hepsinin özel günleri (adet) takip ederim .. eger evlenmiş boşanmıs ise cocuklarının okul durumları gibi konularıda hep takıp ederm..bazen tatile gönderdiğim oldu . cocuklarıyla sanırım vicdan rahatlatma bu sanırım..bazende maddi destek.. ben daha fazla istiyorum neden bilmiyorum daha çok seks ask istiyorum.. seks bagımlısı değilim ..bara disco alıskanlıgım yok .. yakısıklı hiç değılım albenım zaten yok.. abantta 1 hafta tatil yaptım daha 2 inci günü biri ile birlıkte oldum nasıl tansıtım nasıl oldu hiç fikrim yok açıkcasi.. gecen hafta hergün bir sevgilimle oldum.. yoldan çıktım ..

0 | 0 0 | 0

Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
En İyi Kadın Görüşü
 • Toplum normlarına uymak zorunda değilsiniz fakat siz karşıdaki kişiyi, duygusal olarak kendinize bağlayıp bu girişimlerde bulunuyorsanız, bu sizi aşağılık biri yapar. Fakat görüyorum ki, karşıdaki kişiler de sizden maddi çıkar beklentisi içinde. Hiçbir kadını geçtim, hiçbir insan bunu hak etmez. Sanırım siz kendinizi kullandırmayı; onlar da kullanmayı seviyor ve salak yerine yatıyor. Burada kandırılan kim, siz bir kere daha düşünün.
  Uçkur sevdası, insanları ne rezil ediyor... Geçmiş olsun.

  • Ben mükemmel değilim zaten bunu iddia etmiyorum ama burada insanlar itiraf ediyor yaptıklarını iyi veya kötü kimse kimseye hareket etmiyor burda belli kurallar var yani sanıyorum maddi beklenti hayır kimse beklemeyÖr ben isteyince olabilir ...insan sevgilisine yardım etmez mi? Sadece senı seviyorum mu der ...İnan kimse salak değil bu devirde .. uckuruma düşkün değilim olsam cinselliği para karşılığı yaparım Kandırılan kim ? Kimse bence.. sonu olmayan bir ilişki bunlar ne ben onların özel hayatına karışırım ne de karıştırırım !!!

   • Ben size hakaret etmedim, estağfurullah. Cümleyi okursanız, onlar belki ''salağa yatıyor'' yani bu bir deyimdir ve anlamı ''anlamamazlıktan geliyor''dur. Bahsetmek istediğim şey de bu. Belki onlar, sizin onları aldattığınızı bilip susuyordur. İnsan sevgilisine yardım etmez demedim. Belki onlar sizi, maddiyat için kullanıyordur dedim. Dikkatli okursanız, aslında olaya objektif baktım.

 • Allah şifa versin ne diyelim

 • Tek eşlilik herkese göre değil elbette. Toplumun normlarına uymakta zorluk çektiğinizi görüyorum adınıza üzüldüm. İlişkide olduğunuz kadınların bu durumunuzdan haberi var mi? Onlar nasıl hissediyorlar bu konuda?

  • Bilmedikleri için sorun yok ama bilseler sonumu düşünemiyorum

   • Onları bu konuda bilgilendirmek zorundasınız ama. Kimse böyle bir şeyi hak etmez.

    • öncelikle bilgilendirmek konusu açıklıyım ben karşi cinse karşi her zaman sıcak davrandım.. sevgilim olsun olmasın.. sevgilimin yanında sevdiğim bir karşi cins olursa samimi konusurum soguk tavir yapmam.. genelde asla hesap vermem sormamda.. asla telefon kariştırmam veya sosyal meydasını merak edip kşmle mjslaşmıs bakmam bile ..her ilişkımde belli kuramlarım oldugunu söyler. az çok tahmin ediliyordur bence .. evet hak etmez ama ilişkiye başlarken asla evlılık olmayacak derken sonu belli olmayan bir ilişki oldugu elbet bitecegi bilenen ilişkiler

     • Evet ama yine de bilmeleri gerekmez mi? Belki de konduramıyorlardır ya da sadece sıcakkanlı biri olduğunuzu düşünüyorlardır. Sonuçta her şeyi belirginleştirmek adına söylemeniz lazım bence.

 • Yaşam tarzınızı isteklerinizi eleştirmeyeceğim ama şunu söylemek isterim. Hayatınızdaki kadınların bu ihanetlerinizden haberi olsun ya da olmasın ahları tutabilir. Neticede insan yaşattığını yaşamadan ölmezmiş. Diyelim ki bir tanesinin haberi oldu ve duygusal olarak yıkıldı mahvoldu. Tek suçu size güvenmek inanmak. Bunun bedeli elbette size bir gün ödetilir ilahi adalet. O yüzden benim size önerim insanlara bunu yapmayın. Önünde sonunda siz zararlı çıkarsınız. Benim sizin gibi ilişkiler ağı olan ve bu şekilde yaşamaktan mutlu tanıdıklarım var. Yani kendinize kendiniz gibi insalar da bulabilirsiniz. Bunun için çabalayın.

  • selam niisss ahlaki yönden bakarsak haklısın sefersizin önde gideniyim ...ama toplum o kadar ahlakı yönden bozuk ki bende arada kaynıyim diyorum.. bunun örnek çok evli insanlar birbirni aldatırken çok gördüm benjmse evli sevgilim oldu .. veya hadı kahve içerim tamam diyen kızın sevgilisi varken benle kahve içmesi sevgilisi aradıgında işteyim demesi gibi yalanlar... biz toplum açısından biraz degısık düşünürz mesela kendi çevremde örnek herkes kızla yatarız ama bakire arasız.. erkekler ne kadar çok skor o kadar aslan .. ama kızlar bu konuda motor kaşar gibi kelimelerle karşilaşiyor kızma sadece kadın erkel bakişi yaptım özür dilerim

   • Sana kızamam çünkü toplumun kalıplaşmış düşüncesi bu yönde. Sen de bu yanlışlar silsilesinde kendini arada kaynatınca mutlu oluyor musun için rahat ediyor mu önemli olan soru bu bence. Mutluysan hayat senin hayatın kimseye zarar vermeden devam ettiğin sürece ne denir ki?

 • Başlığın ve içeriğin 18 yaşında bir ergen tarafından troll amaçlı yazıldığını düşünüyorum, öyle değilde durum gerçekten vahim. Zira karaktersizlik kötü bir durum.

İlginizi çekebilecek diğer sorular