Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
  • elbette pek çok kez karşılaştım

  • hikaye şu: müşterideyim iş yerini aradım sıcak satış yapacağım firma sahibi kadın şu malzeme varmı acil tlefon açıyorum hemen çocuklar reyonda şu ürün vardı bakarmısınız diyorum beklemedeyim müşteri ile beraber personel malzemeyi ararken ortaya çıkan sesler anasını s... malı nereye koyduk laaaan lan oğlum s...im malzeme yok gördünmü sen oğlum telefonda bekliyor patron amk konuşsana oğlum vs. müşterim ben bu keyifli anı yaşarken yüzünde ki tebessüm bana teselli oldu bu arada telefon hoparlörde olmamasına rağmen bu kadar net küfürleri duymak beni benden aldı güzeldi pişman değiliz :)

  • İçinden geçen her şeyi yansıtan, aklındaki ve kalbindeki her şeyi pat diye açık açık söyleyen birisi olduğum için ben çok fazla yaşadım bu durumu. Çoğunluğu eğlenceli ve komik anılar olarak aklımda kalsa da bazı gaflarım ufak çaplı krizlere de neden olmadı değil.

  • Gafa girer mi bilmiyorum ama ortaokuldayken okul çıkışı kız arkadaşım beni evine davet etti. Ben de gittim. Birkaç gün önce sınav sonuçlarımız açıklanmıştı. Arkadaşımın annesi evdeydi. Arkadaşım lavaboya gitmek için yanımızdan ayrıldığında kadın bana sınav sonuçları açıklandı mı diye sordu. Ben de evet dedim ve notlarımızı söyledim. Arkadaşım zayıf almıştı ama annesine söylemediğini düşünmemiştim açıkçası. Kızcağız lavabodan çıkar çıkmaz kadın arkadaşımı yanımda dövmeye başladı. Neye uğradığımı anlamadım. Tabi ki çok da kötü oldum ama Allah yukarıda , asla ispiyonlamak ya da arkadaşımı zor durumda bırakmak gibi bir niyetim yoktu ki zaten çok yakın arkadaşım anlattığım üzere. Okuldan birlikte dönüyoruz yani. Ama sonra aramız açıldı ve hala konuşmuyoruz. Durumu toparlama şansını hiç yakalayamadım maalesef:(

İlginizi çekebilecek diğer sorular