Bayanlara sormak istiyorum:Kısa bir etek giyip bir yerlere gittiğinizde özellikle erkeklerin size bakışları hoşunuza gidiyor mu?

Diyelim ki bacaklarınız güzel ve mini giymeyi seviyorsunuz.. Akşam bir yemeğe yada bara gittiniz.. Erkeklerin bacaklarınıza bakması sizi rahatsız ediyor mu yoksa hoşunuza mı gidiyor? Mesela çaktırmadan frikik verme bacak bacak üstüne atma hareketlerini çok yapıyormusunuz? Yada kısacık eteği çekiştirip duruyormusunuz?

0 | 1 0 | 0

Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
  • Mini etek giydiğimde çekiştirmem çünkü çekiştirince daha çok dikkat çekersin.Erkeklerin bakması veya bakmaması umurumda olmaz çünkü onların ilgisini çekmek için giymiyorum, giymeyi sevdiğim için tercih ediyorum.Zaten uygun olmayacağını düşündüğüm ortamlarda giymeyi de tercih etmem.

  • mini etek kadına yakışıyor çok olmasın ama minicik değil mini....

  • Kimsenin bakışlarına dikkat etmem. Bara eğlenmek için gidiyorum eteği de kendim sevdiğim için giyiyorum sonuçta kimsenin bakışı ilgilendirmez beni.

  • Asla! Hiç hoşlanmıyorum ya öyle bacaklarıma ya da göğüslerime bakılmasından. İnsanların yüzüme değil oralara bakması beni oldukça rahatsız ediyor. Genelde bu tür kıyafetleri kendimi iyi hissetmek için giyiyorum. Çoğu zaman daha feminen hissetmek bana iyi geliyor.
    Partnerimin bakması etkilenmesi beni mutlu eder ama. Genelde ilişki içinde bunu da istiyoruz aslında. Ama hiç tanımadığımız, ağzının suyu aka aka bize bakan erkekler hiç umurumuzda olmuyor hatta midemiz bulanıyor...

İlginizi çekebilecek diğer sorular