Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
 • Aslında 20li yaşlardaki halime göre düşününce artık öyle fazla sınırlarımı zorlayabileceğini sanmıyorum aşkın. Ama tabi bu aşkın yaşattığı hissi unutmuş olmaktan mı yoksa olgunluk sebebiyle mi emin değilim.

 • Eger askimdan karsilik gireyim hayatimi alt ust eder herseyi geride birakirim

 • Gençlik dönemlerinde daha kolay sahip çıkıyor insan aşkına bence..Zorunluluklar, sorumluluklar,konforlu mutsuzluklar, çoluklar çocuklar, aileler, evlilikler hayatına girmeden önce hayat daha yalın ve coşkuluyken.
  .40'lı yaşlara geldiğinizde aşk artık karşısına çıkmıyor insanın, belki ne istediğini çok net bildiğinden, belki de aşkı yaşayıp, evlenip sevgiye dönüştürdüğünden.
  Aşkın evrilmiş haline sahip olduğundan mıdır nedir? Belki de huzur ön plana çıktığından, aşk 0 yaşlardaki kadar görünür olmuyor gözüne..Ama tekrar aşık olsam, sonuna kadar yaşamak gerektiğine inananlardanım.

 • Aşıkken bu soruyu cevaplasaydım sanırım sınırım kalmazdı her şeyi yapabilirdim.

 • Belki çok klişe gelecek fakat herkesi karşıma alırım. Sevgilimle aldık da. Aşkın ve sevdanın, bunlarla birleşmiş, harmanlanmış ellerin müthiş bir gücü ve kuvveti var.
  Aşkın gücü aynı zaman insanı hayatta tutar. "Eğer hala hayattaysan, dünyanın herhangi bir yerinde sana aşık biri olduğundandır. senin için dua aden biri. Merak etme. Ölmeyeceksin!"

 • Altını dolduramayacağım kocaman cümleler etmek istemiyorum ama her şeyi göze alabilirim. Bunu sadece partnerim için değil kendim için de yaparım. İlişkim için savaşmak bana mutluluk verecektir. Tabii partnerime güvenmiyorsam bu konuda bu kadar istekli olmam ama bütün bunların dışında ilişkim için savaşmak kendimden bir şeyler vermek beni mutlu edecektir.

İlginizi çekebilecek diğer sorular