Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
  • Arakik getirmesin gotursun covidi

  • Elinden geliyorsa aklıma mukayyet olsun! Bana öyle geliyor ki 2020 yılının son sürprizi aklımı kaçırmak olacak. Hayırlısıyla akıl sağlığımı koruyarak Aralık ayını bitirirsem fazlasında gözüm Yok 🤣🤣🤣

  • Corona muhabbeti bitmese de biraz azalsın, maskesiz günlere yaklaşalım istiyorum çünkü çok bunaldım. Uzun süredir hiçbir arkadaşımı göremiyorum artık yalnızlıktan kriz geçireceğim. Vizelerim var yakında onlardan da şöyle güzel puanlar alayım çok büyük sayılarda gözüm yok BC'ye okeyim :)
    Uzun lafın kısası biraz gülümsemek istiyorum ya. Biraz da uzaklaşmak her şeyden. İşten güçten... Parasızlığa hiç girmiyorum o bir ayda düzelecek bir mesele değil maalesef.

  • Ben artık herhangi bir ay ya da yıldan bir beklenti içine girmeme kararı aldım. Yıllarca yılbaşında kutlamalara katılmadan durup durup durup ulan hadi bu yıl dışarıya çıkayım sokakta yeni yıla gireyim konserler havaifişekler şarkılar eğlenceler diyerek girdiğim yılda covid ile başbaşa kalarak geçirince böyle oluyor insan😒 En son mart ayına girmiştik diye hatırlıyorum sonra ne oldu?

  • Karı özledik karı, bembeyaz günahsız tertemiz bol ve bereketli kar özledik, Fakat kar kış deyince akıllara hep yoksulluk gelir ve üzer hepimizi. Kar kimine eğlence mutluluk derken kiminl de şartların zorlaşşması anlamına geliyor. Varsa çevrenizde incitmeden yardımcı olalım derim.

İlginizi çekebilecek diğer sorular