Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
  • Ot ve Midpoinmt hem klas hem de mutfağı lezzetli mekanlardır. Onun dışında Tunalı Hilmi'de Trafik diye bir yer vardı hala duruyorsa orası da iyidir.

  • Atakule'de adını hatırlayamadığım bir restoran var. Biraz tuzlu ama harika bir mekan.Manzarası da cabası.

  • Mekan sağlam olsun derseniz Tavacı Recep Usta olabilir Dikmen Vadisinin içindeki. Ama yok mekan önemli değil diyorsanız Kızılayda Cici Döneri deneyin derim :)

  • Hamamönü’ne gittiğinizde orada yola yakın bir yerde kumrucu var. Adını hatırlamıyorum ama orada tek. Kesinlikle orada bir kumru yemelisiniz. Kumru sevmiyorsanız Eryaman Ayaş Yolu üzerindeki Köfteci Yusuf’u tavsiye ederim. Ankara’nın en güzel yemek mekânı deyince aklıma bu ikisi geldi. Bir de lahmacun yapan her yer… J

  • Hacı Arif bey restaurantı benim için bir numaradır. Bayılıyorum kebabına. Etleri her zaman çok lezzetli. Bence kesinlikle Ankara'nın en güzel yemek mekanı!

  • Aslında önereceğim yer restoran değil Fast Food’cu ama önermeye değer bir yer.Kesinlikle HMBRGR’a şans verin derim. Kayseri’de bir awm’de vardı ve gerçekten mükemmeldir. Geçtiğimiz ay kapandı ve biz Ankara’ya onun için bile gelmeyi düşünüyoruz arkadaşlarla. Sosları, hamburgeri, makul fiyatı denemeye değer derim ama renkler ve zevkler farklılık da gösterebilir.

  • Şaka maka bir yana ama "Ana' nın Yeri" diye bir yer var. İlk duyunca herkes gibi gülüp baya dalga geçtim. Küfür etkisi yaratıyor jxsh. Noktalama işareti olmasa, ne diyor lan bu diyip tam mekânı basmalık. Düşünsene, biri gelip sana "en güzel yemeği nerde yiyebilirim?" diye soruyor, sen de "Ana'nın Yerinde" diyorsun hahahah haha. Valla tekme tokat döverler adamı. Ama mekân on numara. Parmakları yeme garantili. Kesinlikle tavsiye ederim.

İlginizi çekebilecek diğer sorular