Akrabamla Yatmak İstedim

Bir gün kör kütük sarhoşum. Eve geldim. Bir baktım bizim evde misafir. Oturduk filan derken ve uyumak istedim. Bir anda canım başka şeyler istemeye başladı. Bende akrabama mesaj atayım o zaman dedim. Mesajı attım. O da hemen tepkisi verdi. Biraz mesajlaştıktan sonra güzel bir kelamla ona sarktım ama o bunu kesinlikle kabul etmedi. Bende sabah uyandığımda ne yaptım filan derken. Benim akraba hiç aldırış bile etmedi. Harbi kızmış. Yoksa bizi topa tutarlar. Bildiğin kurşuna dizerlerdi. Bizim için bazı önemli olaylar vardır. Bu sorunlar ancak silahla hallolur. Bir tane bu kadar içmeyeceğim sonra bana sıkıntı oluyor. Alkol gerçekten büyük zarar.

0 | 0 0 | 0

Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
  • Ben de genellikle sarhoş olduğumda beni bardan alamaya gelen kuzenim için aynı şeyleri düşünüyorum. Bir kaç kez yakınlaşsak da daha ileriye gidemedik.

  • Ben genç ve istekleri tavan yapmış bir erkeğim. Amcamın kızını her gördüğümde gidip onu hayal ederek kendime dokunmak artık bana yetmiyordu. Birkaç kez onu alkol aldığımızda sıkıştırdım fakat bana olumlu bir yanıt vermiyordu. Bir gece bize kalmaya geldiklerinde gece 3 gibi odama geldi hiçbir şey söylemeden ağzına aldı. Tam hayalimdeki gibiydi. Köküne kadar ağzına aldığı penisimi çılgınca yalıyordu. Bir an gözlerime baktı üstüme çıktı. Dehşet bir duyguydu.

İlginizi çekebilecek diğer sorular