Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
En İyi Kadın Görüşü
  • Kocamı ve ilgilendiği kişiyi izlemeye devam ederim. Gün içinde ilgilendiği kişinin adınu geçirir ya da hakkında bir şey anlatır tepkilerini kontrol ederim. Ya da o kişilerle mümkünse görüşmeyi azalta azalta kesmeyi kopmayı başarırım. Ama çok yoğun şüphelerim varsa açık açık ve saldırgan olmadan sorar ikna olursam yoluma devam eder, ikna olmazsam yolları ayırırım.

En İyi Erkek Görüşü
  • Takibe alırım. Sonuçta teknoloji çağında yaşıyoruz. Varsa bir sıkıntıli durum muhakkak açık verecektir.

  • Yani dürüst olmasını beklerim eşimin ama olamıyorsa, mutlaka ortaya çıkarmak için tüm çabamı harcar ve sonrasında hiçbir şey söylemeden terk ederdim. Eğer şüphelerim doğru çıkarsa, O zaten beni çoktan terk etmiştir. Sadece yanlış hamle yapmamak için emin olmak isterim.

  • Hiç sevmediğim hareketler

  • Öncelikle bundan emin olmak için, yan yanayken o kişiden bahsedin ve eşinizin tepkilerini, gözlerindeki parıltıları takip edin. Hatta şu sıralar sık sık bir araya gelmeye çalışıp sıkı gözlemler yapın, buna ortam yaratın. Emin olunca ise, o kişilerden eşimi uzak tutayım falan demeyin; eşinizi bırakın gitsin. Eşiniz köpek değil ki, tasmayla çekiştiresiniz. Gözü sizden başka, dışarda olan; size bugün bunu yapma potansiyeli taşıyan, yarın bir başka yerde ve bir başkasında da yapar.

    Kendinize şu soruyu sorun: ''Benim ömrüm, gençliğim bu güvensizliği ve korkuyu, şüpheleri, bu haksızlıkları kaldıracak kadar değersiz mi?''
    Sizin hayatınız, bunlarla yüzleşmek zorunda kalacak kadar değersiz değil. Affetmeyin. Aldatma fikrini, bir başkasının fikrini bir saniye olsun aklından geçiren kişiden artık size yar olmaz.

  • Hiç beklemediği bir anda direk sorardım “sen hayırdır” diye. Böyle durumlarda fena afallıyorlar ve yalan hazırlayacak zaman bulamıyorlar.

İlginizi çekebilecek diğer sorular