Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
  • Senede bir gün hatırlandığımız zaman dilimi

  • Tüm öğretmenlerimizin gününü kutluyorum @prof-langdon günün kutlu olsun 🎉🎉🎉

  • Hayatımdan hiç çıkartmadığım 4 tane hocam var.24 kasım bana borçlarımı hatırlatır hep.

  • Geleceğimizi emanet ettiğimiz insanların her yönden gelişimine katkıda bulunan kişilere senenin sadece 1 günü hatırlayarak büyük haksızlık yapıldığını düşünüyorum.Atatürk'ün verdiği değerin zaman içinde azaldığını üzülerek görüyorum.Tüm öğretmenlerimizin önünde saygıyla eğiliyorum.Senenin tamamında hatırlandığınız güzel günler.Öğretmeler gününüz kutlu olsun. @prof-langdon hocam sizinde ayrıca kutluyorum.

  • Benim ilk öğretmenim harika bir kadındı. Ailemin sıkıntılı olduğu bir dönemde başlamıştım okula. Yine sıkıntılı dönemler sonucu ana sınıfına gidememiş olmanın verdiği bir kıskançlık da vardı elbette. Ama buna rağmen okuma isteğim körelmemiş yaşıtlarımdan çok daha iyi okuyordum, çalışıyordum. Annem bu konularda asla tolerans göstermezdi çünkü. Savaş çıksa siz derslerinize bakın derdi ben ve kardeşime.
    İlk öğretmenim benim bu durumuma hayran kalmıştı. Tek oğlu vardı ve hep kız çocuğu istediğini dile getirirdi. Uzun siyah saçlarımı örer, arada hüzünlenir ağlardı. Harika bir kadındı. Bana anne gibi yaklaşması herkesi kıskandırsa da ben okulda hiç yalnızlık çekmiyordum. Annem için hiç ağlamadım okulun ilk günleri. Birkaç yıl sonra kendisi hamile kaldı ve okuldan ayrıldı. Onun gidişine herkesten çok üzülmüştüm. Hayalindeki gibi bir kız çocuğu da olmuş bu arada. Ne mutlu ona! Tabii o gittikten sonra tekrar iletişime geçmek zor oldu çünkü tayin de istemişti. Şu anda nerede ne yapıyor detaylı bilgim yok ama tekrar görüşmeyi çok isterdim. Şu anda nereye geldiysem onun desteği sayesinde. Bir daha hiç öyle bir öğretmenle tanışmadım. Yeri doldurulamaz en çok onun sonra diğer öğretmenlerin gününü kutlarım:)

  • İlkokul öğretmenim Ali hoca hayatımı mesleğimi her şeyimi ona borçluyum

İlginizi çekebilecek diğer sorular