2021'e Yaklaşırken Neler Hissediyorsunuz?

2020 yılı hepimiz için birçok hayal kırıklığı, hastalık, sıkışmışlık, kısıtlama vb. durumlar ile geçti diye düşünüyorum. 2021’e girmeye gün sayarken, neler hissediyorsunuz? Yeni yıldan beklentimiz elbette ki mevcut Covid-19 belasının hayatımızdan çekip gitmesi olacak. Fakat ileriye dönük planlarınız var mıdır? 

0 | 0 0 | 0

Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
 • Her sene olduğu gibi bu sene de bir beklentim yok yeni yıldan. Sayfaların sağ/sol köşelerinde 2021 yazması dışında pek bir şey değişmeyecek benim için. Değişsin diye çok çabalasam da değişmiyor. Ben bile değişmiyorum. Hep aynıyım. Okuyorum, izliyorum ama yaşamıyorum, bu yüzden hep aynıyım.
  Her sene yeni yılın umut getirmesini ya da getireceğini beklemekten de yoruldum. Gencecik yaşımda borç harç okumaktan, beni bekleyen işsizler ordusunda daha iyi savaşmak için seminer gezip CV'mi doldurmaya çalışmaktan, genç bir kadın olarak aklımın sadece erkeklere ya da makyaja süse çalışmadığını kanıtlamaktan çok yoruldum.
  Yeni senede ne ben ne de etrafımdaki insanların baskıları değişecek. Korona'nın da biteceğinden hiç umudum yok.

 • 2021 yılından tek beklentim KORONA belasından tamamen kurtulup özlediğimiz eski normal günlere dönmektir, çünkü artık ulusca tırlatmak üzereyiz

 • 2020 den sağ çıkaydık hayırlısıyla

 • 2021 yılından kayda değer bir karşılama bekliyorum. Bunca olumsuzluğa ve hastalığa rağmen 2020 yılını bitirip Yeni yıla geçtiğim için büyük bir ödülü hak ettiğimi düşünüyorum. 2021'de şanına yakışır bir karşılama bekliyorum 🤣🤣

 • Ben 2021'den umutluyum:) İçten içe; tüm olumsuz durumların 2020'deki gibi devam edeceğinden endişe duysam da, umut etmek istiyorum.
  Astrolojiye göre 2021 yılı Kova burçları için sürprizlerle ve başarılarla dolu harika bir yıl olacakmış..Bu yüzden üzerimdeki tüm virüs karamsarlığını bir kenara bırakıyor ve 2021'in bana getireceği muhteşem mucizeleri şimdiden keyifle kucaklıyorum.
  Ve tüm insanlığa Korona vb. bulaşıcı tüm virüslerden kurtulacağımız yeni ve sağlık dolu bir yıl diliyorum.

 • 2021 de sağlık para neşe ve bol bol sex açıkçası.

İlginizi çekebilecek diğer sorular