0 beğenilme 0 beğenilmeme
96 gösterim
İTİRAF kategorisinde sordu

Sizlerle hikaye gibi olan bir itirafımı paylaşmak istiyorum. Bu itirafım sıfır pişmanlık içeriyor baştan belirteyim.

Kendine güvenen, dikkat eden ve serbest yaşamayı seven bir adamım. Evli kadınlarla birlikte olmak gibi takıntılı bir seks yaşamım var. Tecrübesiz olacağına tecrübeli kadınlar olsun diye düşünmüşümdür hep.

Özellikle de en fazla sevdiğim olay kocası ile yatakta mutsuz kadınlar. Yani kocalarının doyuramadığı kadınlar. Bu tip kadınlar her zaman insanı mutlu ederler çünkü sekse ve orgazma aç olurlar. Her türlü denemeyi yapabilirsiniz. Yok diye nazlanırlar ama sonuç mükemmel olur. Neyse biz olayımıza dönelim. Türkiye’de bulunduğum yıllarda AVM’de güvenlik olarak çalışan bir evli hatun ile beraber oldum. Ama ne beraberlikti…

AVM’de müdür olarak çalışıyordum. 14 yıl kadar yurtdışında yaşamış ve Türkiye’ye dönmüştüm. Kesin dönüş yapmayı planlamıştım ama yurtdışı hala beni cezbediyordu. 3 veya 5 yıl kalıp tekrar yurtdışına çıkmaya karar vermiştim. Müdür olarak çalıştığım AVM’de yeni güvenlik görevlilerinin içindeydi bu hatun. Aslında ahım şahım bir güzelliği yoktu. Ama çekiciydi kadın. Asil bir duruşu vardı, kalıplı ve heybetliydi. Gel zaman git zaman derken hatun iyice kafama düştü. Sabah merhaba akşam iyi akşamlar derken muhabbeti ilerlettik ve öğlen yemeklerini birlikte yer olduk. Sohbetlerimiz kafa dengiydi. Ne yapsam da bu hatunu yatağa atsam diye tilkiler kafamda geziyordu.

 AVM çıkışı iyi bir fırsat olabilirdi. Neyse, sizi evinize bırakayımlar ile başlayan adımlarım tamam olurlara geçmeye başlamıştı. Yavaş yavaş zaman geliyordu ve ben kurt gibi açtım. Kadın beni delirtiyordu. AVM çalışanlarının hepsi çıktığı bir gece güvenlik soyunma odalarının olduğu kısımda pusuya yattım resmen. Kadının soyunma odasına girmesi ile soluğu yanında aldım. Fazla dolandırmam lafı ben. Seni istiyorum dedim. Tedirgin ama istekli bakıyordu bana bu sözlerimden sonra. Burada olur mu gelen olur dedi. Herkes çıktı sen ve ben varız deyip sutyeninin kopçalarına el attım. Uzun zamandır böyle dolgun göğüsler görmemiştim. Kadın yapılıydı demiştim ya gerçekten de öyleydi. Başladım kadını çıldırtmaya. Öpmeler, yalamalar derken hatun tam tava geldi. Sonra pantolonunu çıkardım ve külotunu. Kadın tam benlikti. Dolgun bacaklar, yuvarlak ve büyük kalçalar. Tam benim zevkime göreydi. Tam kadının içinde olacaktım ki soyunma odasının kapısı açıldı ve kendimi kabinlerden bir tanesinin içine zor attım. Artık bende küfürün biri bin para. Yakalanmamıştık ama zevkte yarım kalmıştım. İyice azmıştım yok bu kadın benim olacaktı.

 Aradan birkaç gün geçtikten sonra mesaj gönderdim. Akşam bizim mağazanın içine gel kapanışta dedim. Yok falan dedi ama geldi. Kapıları kapadım ve hatunu depo bölümüne götürdüm. Deponun kapısını kapatmam ile masaya yatırmam bir oldu. O dolgun göğüsler gömleğinin düğmesini zorluyordu. Kalçalar ve cinsel organı da pantolonunu. Çıkardım gömleğini ve pantolonunu. Kadında açtı benim gibi, reddediyor ama istiyordu hem de delicesine. Ben de bu arada soyundum aklıma ne geliyorsa yapıyordum. Hatun zevkten inliyordu. Saçından tuttum ve oral sekse döndük. Harikalar yaratıyordu. Sonra anal istedi. Çıldırdım. Kadın tamamen bana bıraktı kendisini. Acımıyor onu parçalıyordum. 2 kere anal,1 oral bir de normal boşaldık. Kocası ile yatakta mutsuz olduğunu anlamıştım. Bundan faydalanmalıydım.

Tekrar buluşmak üzere sözleştik. Sevgilimle yaşadığımız eve döndüm. Benim kadınım da harikaydı bu arada ve benim için hazır bekliyordu. Nefis bir siyah jartiyer takım, mis gibi bir parfüm ve kırmızı şarap. Sekse o gecelik doymuştum güya ama sevgilimle de sıkı bir çalışma yaptık.

Aradan birkaç gün geçti. Bizim güvenlik görevlisi hatun yine azmıştı. Arka arkaya mesajlar geliyordu. Mesajlarla sanal seks yaptık birkaç kere ama sıcaklığı ve ıslaklığı hissetmeliydim. Kadını benim sık sık kullandığım otele götürdüm. Resepsiyonist tecrübeli, arka odalardan ve kimsenin olmadığı kattan yer verdi. Ama otel efsaneydi ve etkilenmişti. Neyse bu sefer hazırlıklıydı. Girer girmez banyoya soktum kadını bir güzel duş jelleri ile yıkadım. Çıldırıyordu. Birkaç anal birliktelikten sonra yatağa geçtik ve devam ettik tam 6 saat. Artık takatimiz kalmamıştı. Yıkanıp güzel bir akşam yemeği yedik ve evine kocasının yanına bıraktım. Ama bende, külotu mis gibi kokusu ile hatıra kalsın istedim. 3 ay boyunca her istediğimi yaptı ve her istediğini yaptım. İnanılmazdık. Büyük bir fırsat yakaladım ve Rus sevgilimle yurtdışına çıkma kararı aldık. Aklım hatunda kaldı. Ama Türkiye’ye dönünce tekrar bulurum ben onu. Külotu ve kokusu nasılsa bende!

Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.

İlgili sorular

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 72 gösterim
2 Mayıs İLİŞKİLER kategorisinde 10 numara hatun sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 100 gösterim
26 Nisan İTİRAF kategorisinde yan oda seksi sordu
1 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 40 gösterim
6 Nisan İTİRAF kategorisinde zor anlar sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 81 gösterim
9 Ağustos 2018 CİNSELLİK kategorisinde FantazininDibi sordu
1 beğenilme 0 beğenilmeme
4 cevap 201 gösterim
9 Ağustos 2018 İLİŞKİLER kategorisinde hikayesever sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 19 gösterim
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 291 gösterim
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 32 gösterim
14 Mayıs İTİRAF kategorisinde ev partisi sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 65 gösterim
30 Nisan İTİRAF kategorisinde metollu sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
2 cevap 76 gösterim
29 Nisan İTİRAF kategorisinde Bedava Kurtarmıyor sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 12 gösterim
20 Ekim 2018 İTİRAF kategorisinde İtiraf ederken söylenen yalanlar sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 19 gösterim
20 Ekim 2018 İTİRAF kategorisinde İtiraf esnasında psikolojik durumu sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 17 gösterim
20 Ekim 2018 İTİRAF kategorisinde İtiraf anında olabilecekler sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 129 gösterim
17 Aralık 2018 İTİRAF kategorisinde itirafcom sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 48 gösterim
15 Ekim 2018 İTİRAF kategorisinde Sap Gibi sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 118 gösterim
10 Ekim 2018 İTİRAF kategorisinde Açık Alan Heyecanı sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 211 gösterim
3 Ekim 2018 İTİRAF kategorisinde sabretsugeliyor sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 60 gösterim
10 Mayıs İTİRAF kategorisinde burun seksi sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 65 gösterim
10 Mayıs İTİRAF kategorisinde farklı bir fantazi sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 34 gösterim
1 Mayıs İTİRAF kategorisinde Zehir Gibiyim sordu
...