0 beğenilme 0 beğenilmeme
9 gösterim
YAŞAM kategorisinde sordu

Para faktörünün yaşam kalitesi üzerindeki etkileri asla geri plana atılamaz, ama mecburiyet kadarda zorunlu olmadığı durumlar olabilir. Şimdi metropolde yaşayan biriyle, köyde kendi halinde birinin ihtiyaçları bir olmayacaktır. Diğer taraftan her insanın beklentileri birbiriyle aynı uyuşmak zorunda değil. Farklı bir pencereden baktığında kimi için doğa sadece her şeye yetecektir. Görsel zenginlik katmak sadece para demek değildir, hayatta her şey para demek değildir. Bunun bilincinde olmak, kesinlikle gösterilmekte olan eforu biraz daha düşürerek kendimize daha fazla zaman ayırmamıza yardımcı olacaktır. 

En çok tercih edilen yaşam standartları, ortak olarak paradan geçse de para olmadan da mutlu bir hayat sürmek, para unsurunun yaşam standartları üzerinde ne kadar etkili olduğunu göstermekte. 

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
önce cevapladı
Para kesinlikle yaşam standarlarını arttırıyor. Bir kere paran varsa, bu hayatta hemen hemen istediğin her şeye gücün yetiyor. Paran yoksa zaten istediğin çoğu şeyi elde edemeyeceğin gibi, yaşam kaliteni arttıramıyorsun.

Kategoriler

İlgili sorular

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 8 gösterim
2 Eylül 2018 YAŞAM kategorisinde Şeftali sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 13 gösterim
24 Eylül 2018 EKONOMİ kategorisinde labebe sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 12 gösterim
25 Ağustos 2018 İNTERNET-TEKNOLOJİ kategorisinde BUNALDIM sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 10 gösterim
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 9 gösterim
12 Ekim 2018 YAŞAM kategorisinde Yaşantımızda sporun etkileri sordu
...