0 beğenilme 0 beğenilmeme
82 gösterim
İTİRAF kategorisinde sordu
Ben hiç yapmadım. Ama iki kadın iki erkek o seksi yaşamak isterdim. Canlı porno tadında sabahlar olmasın isterdim.

5 Cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
cevapladı
Grup seks deneyimim oldu. Ama iki kadın ve tek erkek olarak. Ben iki erkek tek kadın hayal ediyorum aslında. Oldukça güzel bir his insanı hazzın doruklarına çıkarıyor. Erkek senin gözlerinin önünde bir kadını becerirken senin de bunu izliyor olman gerçekten muhteşem bir keyif. Ama dediğim gibi iki erkek olanını deneyimlemeyi istiyorum.
0 beğenilme 0 beğenilmeme
cevapladı
Biz iki yakın arkadaştık. Ve onlarda iki yakın arkadaştı. Bir gün beyler bizim evimize gelip rakı içmek istediğini söyleyince arkadaşımla bir rakı sofrası kurduk. Geldiler. Gece boyunca rakılar içildi ve herkes hafif sarhoş olmuştu artık. Onlar bir odaya geçti bizde bulunduğumuz yerde kaldık. İçerden arkadaşımın inlemelerini duyarken bende azmıştım. Gelen sesler bizi çıldırtmıştı ve bizde daha fazla dayanamayıp birbirimize girmiştik. Onlar işlerini bitirip geldiğinde ben üstteydim penisi içimde. Grup zevkini ilk o gün tatmıştım.
0 beğenilme 0 beğenilmeme
cevapladı
Ben olgun orta yaşlı bir erkeğim. Taksi şoförüyüm. Sürekli aynı kişilerle çalıştığım için taksime binenlerle yakınlıklar kuruyorum. Okulda hoca olan bir kadınla aramızdaki muhabbeti biraz ilerletince bana iki kişiyi sevişirken izlemenin ona zevk vereceğini söyledi. Hayatımda olan kadınla ilişkiye girerken onun da bizi izleyip karşımızda kendine dokunarak mastürbasyon yapışını gördükçe altımdaki kadını daha sert becerdim. O günden sonra bunu aralıklarla tekrarlıyoruz.
0 beğenilme 0 beğenilmeme
cevapladı
Çok sık görüştüğümüz bir arkadaşımız vardı oldukça hoş bir çocuktu. Sevgilisi vardı ama biz onun arkadaşlarıydık. Sürekli bize gelip gidiyordu. İkimiz de onu çok beğeniyorduk. Bir gün ona grup yapmayı teklif ettim ikimiz de çok azgınız bizi becerir misin diye sordum ve kabul etti. Bizi önce üst üste koyup becerdi...
0 beğenilme 0 beğenilmeme
cevapladı
Her hafta sonu ailecek gittiğimiz sıradan bir piknik sanarak gitmiştim o haftada. Lavaboların olduğu kısımda bir kadının zevkten inlediğini duydum ve merakımdan oraya doğru yürüdüğümde bir erkeğin onu saçlarından çekip arkasında gidip geldiğini gördüm. Gözlerime inanamamıştım ama ben de sertleşmiştim. Beni farkettiğinde kadın gülümsedi hoşuna gider gibi. Yanlarına sokulup ben de onlara katıldım. Harikaydı!!!

Kategoriler

İlgili sorular

1 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 32 gösterim
17 Ağustos İTİRAF kategorisinde ofisfantazisi sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 19 gösterim
0 beğenilme 0 beğenilmeme
2 cevap 16 gösterim
1 Eylül İTİRAF kategorisinde kleptomani sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 24 gösterim
6 Ekim İTİRAF kategorisinde buolmadi sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 28 gösterim
14 Kasım İTİRAF kategorisinde Elim Ayağım Rahat Durmaz sordu
...